У Рівному хочуть забрати приміщення у комуністів та регіоналів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному хочуть забрати приміщення у комуністів та регіоналів У Рівному хочуть комуністів та регіоналів хочуть позбавити їхніх партійних офісів. Таку пропозицію на сьогоднішньому засіданні сесії Рівнеради висловив керівник Правого сектору в області. Водночас, законних підстав виселяти політичні партії із приміщень немає. Тож як ініціативу сприйняли міські депутати і чиновники та які ще життєво важливі питання вирішували на сесії?Не палити на літніх майданчиках у рівненських кафе вимагає депутат Рівнеради Павло Шамшин. З таким зверненням міський обранець звернувся до своїх колег. Просить повністю заборонити палити у закладах громадського харчування.

Міський голова Рівного ініціативу підтримав. Проте, каже, палінню на літніх майданчиках у кафе можна запобігти лише штрафами.

Забрати приміщення під офісами у Комуністичної партії та Партії регіонів запропонував керівник рівненського "Правого сектору" Роман Коваль. Пропонує передати їх на потреби громади міста.

Таку ініціативу у сесійній залі зустріли оплесками. Але ніхто достеменно так і не знає, кому належать приміщення цих двох політичних партій. Міський голова каже, якщо це комунальна власність, то забрати можна. А от чи заберуть приміщення, в якому має розміститися підприємство з утилізації небезпечних відходів вирішить громада Тинного.

Також на сесійному засіданні депутати звернулися до керівництва країни з законодавчими ініціативами щодо створення муніципальної поліції. На думку міських обранців такий підрозділ підвищить авторитет правоохоронних органів.

Виділили міські обранці 60 тисяч гривень з резерву міського бюджету для проведення медичного огляду 1000 рівненських резервістів. Про це їх попросили військові.

10 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Депутати Рівнеради Юрій Запорожець та Павло Шамшин - сьогодні в проекті "Т ...

Гості прямого ефіру ток-шоу "ТелеМайдан", яке вийде в ефір телеканалу "Рівне 1" 10 квітня, - депутати Рівнеради, керівник депутатської групи "Рівне європейське" Юрій Запорожець та член фракції ВО

Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів?

Чи буде у Тинному підприємство з утилізації небезпечних відходів? Це питання сьогодні розглядали члени спеціальної комісії Рівнеради. Категорично проти будівництва виступила громада села. Цими

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру

За Володимира Хомка заступилися спочатку священники, потім керівники ОСББ і воїни-інтернаціоналісти. Хто і чому хотів залишити Рівне без міської влади та що з цього вийшло ?
Популярные новости