Рівненські автомайданівці просять Авакова звільнити начальника ВДАІ УМВС

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відповідне звернення вони вже підготували та направили до Міністра внутрішніх справ. Публікуємо у повній версії:"Шановний Арсене Борисовичу.

Ваша ініціатива призначати на керівні посади осіб після проведення публічного конкурсу та громадського обговорення є вкрай актуальною та правильною. В той же час, звертаємо Вашу увагу на те, що начальником Державтоінспекції в Рівненській області залишається людина, що дискредитувала себе співпрацею з режимом Януковича. Мова йде про Семенюка Олександра Миколайовича, який обіймав керівні посади в правоохоронних органах за попередньої влади, а також був задіяний в численних корупційних схемах.

До кола комерційних інтересів пана Семенюка входять пасажирські перевезення у Рівному, які він контролює зловживаючи службовим становищем.

Особливо негативною характеристикою для пана Семенюка є те, що в напружений період загрози зовнішнього вторгнення він покинув виконання своїх обов’язків та пішов у відпустку. Такі дії характеризують його, як недієздатного керівника, що боїться приймати важливі рішення у відповідальний момент.

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що ми готові діяти активно, аби не допустити корупціонера до керівництва Державтоінспекцією, але не вдаємося до цих дій, аби не спровокувати інформаційних приводів для ворожих ЗМІ.

Попри Ваше твердження про те, що керівна ланка правоохоронних органів буде змінена на незаплямованих, професійних міліціонерів, на Рівненщині цього не відбувається. Перебування Олександра Семенюка на посаді свідчить про небажання чи неможливість очистити правоохоронні органи від корумпованих осіб. Звертаємося до Вас з проханням взяти до уваги викладені факти та відсторонити Семенюка Олександра Миколайовича від займаної посади і провести по даній особі службову перевірку.

«Автомайдан Рівне» не лобіює інтересів жодного з кандидатів на посаду. Основною нашою вимогою є докорінна зміна системи. Людина, що обіймала керівну посаду за часів правління Януковича, була головною корупційною ланкою в Рівненській області, не може цього забезпечити. Тому вимагаємо усунути Семенюка Олександра Миколайовича з посади Начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Голова громадської організації "Автомайдан Рівне" Юрій Мордвинник".

08 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Володимир Дмитрук може очолити управління капітального будівництва при Рівн ...

У голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з’явилась кандидатура на посаду керівника управління капітального будівництва. Ним став Володимир Дмитрук, який на думку Сергія Рибачка є професіоналом своєї

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

Начальник Рівненської обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді

Начальник обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді. Принаймні поки що. Про це Олександр Семенюк повідомив під час пікету під стінами ДАІ. Хто і чому мітингував біля Державтоінспекії?

Рівненські громадські активісти вимагали докорінно змінити систему влади

Вони виступають проти підкилимних ігор як в Києві так і в Рівному. Хочуть аби всі призначення на ключові посади в області здійснювались з погодження громадськості. Також активісти виступають проти

Активісти Рівненщини підготували звернення до уряду щодо кадрових ротацій у ...

У зв'язку з останніми кадровими призначеннями на Рівненщині, ОПОРА спільно з Автомайданом Рівне, Сотнею Майдану, Жіночею сотнею та ще рядом громадських організацій підготувала звернення до Уряду щодо
Популярные новости
Loading...