"Абсурдний «утилізаційний збір» скасовано" - нардеп від Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про скасування утилізаційного збору повідомив народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк."Наші зусилля увінчалися успіхом! Абсурдний «утилізаційний збір» скасовано! 227 голосів народних депутатів – за!
Ще кілька тижнів тому я звернувся з цього приводу до Кабінету Міністрів.
Також законом 4238 передбачається скасування акцизу на переобладнання автомобілів іноземного виробництва з вантажних на пасажирські.
В Україні на Європейському континенті чи не найдорожчі авто. Вартість вживаного авто в Німеччині та Україні відрізняється в рази – не на користь України. Скасування утилізаційного збору – перший крок у перетворенні автомобіля для українців із предмету розкоші в засіб пересування.
Спілка автомобілістів міста Дубно, наші зусилля не були даремними!" - написав Королюк.
08 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські підприємці просять відмінити утилізаційний збір

Скасувати утилізаційний збір та акциз на переобладнання транспортних засобів, а себто підтримати відповідний законопроект просять Верховну Раду підприємці Рівненщини.

Рівнян "будили" автомобільними клаксонами

Понад 3 сотні автомобілістів виїхали цими вихідними на вулиці Рівного. Автопробігом показали: Україна єдина! Автомайданівці також відвезли губернатору звернення у якому просять центральну владу

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Вознюк хоче увійти в історію

Народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк задумався над тим, аби залишити слід в історії.

Українці перестають купувати автомобілі

У листопаді показники іще скоротилися - до менш, ніж 15 тис. авто. Це майже на 3% менше, ніж у жовтні, і на 18% менше, ніж рік тому, коли в Україні було продано до 18 тис. автівок.
Популярные новости
Что нужно знать о выдержке вискиПрацівниками Поліської митниці з початку року розглянуто більше 300 справ про порушення митних правилМіжнародна взаємодія Поліської митниці з митними органами іноземних державПоліською митницею протягом 2020 року виявлено більше 600 фактів порушень митних правилПонад 428 мільйонів гривень податку на прибуток додала бюджету діяльність підприємств Рівненщини
Loading...