У Рівному презентували "Фонд підтримки цінностей Майдану"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному презентували "Фонд підтримки цінностей Майдану" Громадські об'єднання, які були активними учасниками української Революції гідності, створили власний благодійний фонд. У назву заклали основну ідею доброчинного утворення - "Фонд підтримки цінностей Майдану". І вже оголосили конкурс на фінансову підтримку проектів, покликаних розвивати громадянське суспільство та виховувати патріотизм молоді.Благодійну організацію "Фонд підтримки цінностей Майдану"заснували у березні цього року. Він не залежить від держави та політиків, не має права надавати допомогу політичним партіям, та брати участь у виборах.

Благодійники прагнуть допомагати у вирішенні глобальних питань, які піднімали активісти на Майдані. Основний напрям своєї діяльності вбачають у розподілі грантів між громадськими ініціативами, що працюють на розвиток громадянського суспільства. Хочуть, аби громади об'єднувались і ставали більш активними. Водночас нагадують про проблеми людей з особливими потребами.

І вже стартував перший конкурс проектів. Загальний бюджет цієї програми 81 тисяча гривень. Благодійники запрошують ініціативні групи, ОСББ, недержавні громадські організації до участі. Головне, кажуть, втілювати цінності Майдану.

07 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

Революційний запал у Рівному спадає

Кількасот, а не кілька тисяч людей як раніше зібрало напередодні Народне віче у Рівному. Революційний запал у Рівному спадає. Політики з майдану перебралися до сесійної зали а громадські активісти зі

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося

На Рівненщині для того щоб утеплити школу чи поремонтувати лікарню – виграй ...

Відновити роботу дитсадка, утеплити школу, замінити систему опалення в лікарні, створити спортивно-оздоровчий центр. Ці та інші проекти ініціативні громади Рівненщини мають можливість втілити завдяки
Популярные новости
Loading...