Володимир Дмитрук може очолити управління капітального будівництва при Рівненській ОДА

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з’явилась кандидатура на посаду керівника управління капітального будівництва. Ним став Володимир Дмитрук, який на думку Сергія Рибачка є професіоналом своєї справи.


- Я вважаю, що необхідно пришвидшити кадрові призначення в області. Зараз перебувають без керівників управління фінансів, управління капітального будівництва та управління охорони здоров’я.. Чим швидше буде відбуватись призначення, тим краще для відомства.


Також губернатор Рівненщини зазначив, що на сайті облдержадміністрації буде вказана електронна адреса, на яку рівняни зможуть надсилати інформацію про того чи іншого кандидата на посаду:


- Рівняни мають можливість надати інформацію про людей, які претендують на посади. Проте це мають бути реальні факти а не власні думки щодо людини. Я не хочу щоб на мене тиснули і нав’язували людину, ділові якості якої мені невідомі. Проте я розгляну конкретні факти щодо цієї людини, - повідомив Сергій Рибачок.07 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

На Рівненщині шукають додаткові гроші на ремонт доріг

Непрофінансовані роботи, ремонт доріг та зловживання бюджетними коштами у сфері будівництва. Про це та інше говорив сьогодні з журналістами голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок на

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки

Екс-губернатор Рівненщини Віктор Матчук може очолити Київську ОДА

Погоджено імена губернаторів декількох регіонів Уркаїни, серед яких: Київщина, Луганщина та Львівщина

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.
Популярные новости