Досі вважаються зниклими в Криму двоє рівненських Євромайданівців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Досі вважаються зниклими в Криму двоє рівненських Євромайданівців Рівняни Іван Бондарець 1990 р.н. і Валерій Ващук 1985 р.н., про місцеперебувавання яких нічого не відомо з 7 березня, відколи вони приїхали до Сімферополя, повідомляє в соцмережі ФБ Solomiia Bobrovska.Сьогодні дружина Івана Бондарця підтвердила ЄвромайданSOS факт зникнення її чоловіка, а також Валерія Ващука, який є приятелем Бондарця. За її словами, востаннє вони виходили на зв’язок 7 березня близько 7.30. Валерій Ващук зателефонував своїй сестрі та повідомив, що вони разом із Бондарцем у Сімферополі. Він поскаржився на кримську ситуацію, розповів про перевірку на вокзалі документів та догляд особистих речей і сказав, що «по них має зараз прийти координатор», а тоді вони, мовляв, вирішать – залишатися в Криму чи повертатися до Києва на Майдан (обоє – майданівці, належать до однієї із сотень Самооборони). Із того часу телефони обох вимкнені. На зв’язок жодного разу не виходили. Обоє мають у Рівному малолітніх дітей.
29 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Дітям героїв Небесної сотні з Рівного подарують по квартирі

Вшанувати пам'ять рівненських героїв Майдану, які загинули за нову Україну, у Рівному вирішили, подбавши про їх дітей. Зокрема, планують придбати помешкання для кожного з них. Договори на дві

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для ві ...

Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським

Рівне готове приймати родини з Криму

Рівненська міська влада зустрілася з представниками власників готелів міста і обговорили можливості поселення біженців.

Яка доля хлопців з Рівненщини, які зникли на Майдані?

Четверо хлопців з Рівненщини певний час вважалися зниклими на Майдані в столиці. Згодом з`ясувалося, що їх затримала міліція.

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости
Loading...