На Рівненщині економитимуть на чиновниках

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині економитимуть на чиновниках Обласна рада почала розпродувати автомобілі. Саме таким чином планують... поповнити бюджет області. На утриманні цих транспортних засобів планують зекономити не мало ні багато два мільйони гривень.Зменшити усі витрати, у першу чергу на перевезенні планує обласна рада. Саме тому вирішили... порахувати й продати автомобілі, які нині є у комунальній власності на автобазі. За виручені та зекономленні на обслуговуванні автівок кошти, планують вирішувати нагальніші потреби. Наприклад, ремонтувати дороги, каже голова облради.

За словами Михайла Кириллова, на подібні транспортні послуги передбачалося близько двох мільйонів гривень. Саме цю суму планують кардинально порізати. Керівництво автобази зауважує: насправді мова про значно менші гроші. Адже, наприклад, облрада уклала угоду на півмільйона. Та зовсім без транспорту керівництво області не зможе.

А ще говорить: це не просто ініціатива облради, а постанова Кабміну, яка й передбачає скорочення чиновницького автопарку. Наприклад, на адміністрацію нині передбачене одне авто, хоч до цього було чотири.

За кожним з керівників облради були закріплені конкретні автівки. Та про їх продаж поки мова не йде. Збутися вирішили тих, які не надто користувалися попитом. Заробити на них передбачають близько 700-800 тисяч гривень.

27 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині

Чи крали чиновники Рівненщини гроші - таким питанням останній місяць займалась спеціально створена депутатська комісія обласної ради. ЇЇ голова, Віктор Кривун, сьогодні на прес-конференції оприлюднив

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

Здорожчання води майже удвічі неминуче. Постійні депутатські комісії облради підтримали звернення до Нацкомісії з регулювання цін, аби повноваження віддали на місця. Адже нині підприємство

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Обласна рада - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщ ...

Швидко і без суперечок засідала сьогодні Рівненська обласна рада. Депутати оголосили: саме вони - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщини. Не обійшлося і без політичних заяв.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости