Новости Ровно / Политика / Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині
" />

Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині Чи крали чиновники Рівненщини гроші - таким питанням останній місяць займалась спеціально створена депутатська комісія обласної ради. ЇЇ голова, Віктор Кривун, сьогодні на прес-конференції оприлюднив перші результати своєї роботи.Будівництво Перинатального центру у Рівному, шкіл у двох районах області та дороги на вулиці Соборній. Саме ці об'єкти стали причиною прискіпливої уваги спеціальної комісії утвореної депутатами Рівненської облради. Уповноважений по контролю за діяльністю правоохоронних органів Віктор Кривун каже, звернувся до відповідних інстанцій ще місяць тому, аби ті провели перевірку витрачання коштів на ці об'єкти. Проте результату і досі немає.

Голова Рівненської облради в свою чергу переконує, що окремі контролюючі структури не проводять відповідних перевірок посилаючись на одне з перших рішень президії. А саме про мораторій на проведення перевірок фізичних та юридичних осіб. Михайло Кириллов каже, рішення президії облради має рекомендаційних характер для всіх структур державної влади.

Юрист Сергій Турович, який працює в спеціальній комісії Рівненської облради розповідає, має факти коли ще за попередньої влади кримінальні справи з розкрадання державних коштів правоохоронці спочатку відкривали, а потім "заморожували".

Також члени комісії вимагатимуть від керівників контролюючих органів звітувати щомісяця за пророблену роботу. А Віктор Кривун пообіцяв оприлюднити результати про хід розслідування справ про розкрадання державних коштів вже на початку квітня.

21 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині шукають додаткові гроші на ремонт доріг

Непрофінансовані роботи, ремонт доріг та зловживання бюджетними коштами у сфері будівництва. Про це та інше говорив сьогодні з журналістами голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок на

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і

На Рівненщині відновили роботу блок-пости та посилено охороняється атомка

Про це повідомив начальник УМВС в Рівненській області Дмитро Лазарєв під час Президії облради.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості
Популярные новости