Рівненським військовозобовязаним не можна виїздити за межі міста

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненським військовозобовязаним не можна виїздити за межі міста В Україні оголосили часткову мобілізацію. Верховна Рада затвердила відповідний указ в.о. Президента Турчинова. Мобілізацію проводитимуть упродовж 45 днів на території усіх областей та у Києві, виняток становить лише Крим. Військові формування та оперативно-рятувальна служба цивільного захисту переведені на організацію і штати воєнного часу.Сьогодні пункти оповіщення у міських ЖКП практично порожні. Протягом двох тижнів вони приймали охочих зареєструватися до військової служби.

Та вже під військкоматом на військового комісара чатують охочі боронити рідну землю. Рівняни Юрій Василь та Михайло готові зараз пройти медкомісію, аби потім не втрачати дорогоцінного часу.

Військовий комісар каже - нині мобілізація часткова. Військовозобов'язані готуються в першу чергу.

Просить посильним надавати необхідні дані, особливо номери телефонів для того, аби мати можливість при потребі викликати для виконання завдань.

А усіх охочих записатися до Національної гвардії контрактником запрошують до батальйону внутрішніх військ що у Рівному на вулиці Степана Бандери, а строковиків до військового комісаріату.

18 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Часткова мобілізація: що це означає для населення?

Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію". За прийняття відповідного законопроекту № 4466

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати

Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Військові - про мобілізацію у Рівному [ВІДЕО]

Керівник міського військового комісаріату Михайло Твердохліб на Народному віче розповів, як, коли і де проходитиме мобілізація у Рівному.
Популярные новости