Військові Рівненщини випробовують свої сили у бойових умовах.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Військові Рівненщини випробовують свої сили у бойових умовах. Таємні військові навчання проходять нині під Рівним. Військові кажуть, такі ж заходи проводять військовослужбовці усіх підрозділів сухопутних військ Збройних сил України на власних полігонах та пунктах базування. Командири запевняють, такі заходи бойової підготовки є плановими. Та все ж від тих, котрі були раніше - відрізняються. Ступінь готовності армії до бойових дій перевіряли і журналісти.Механізовані підрозділи, артилеристи, танкісти та розвідники. Боєздатність сухопутних військ перевіряють на рівненському полігоні. Цього разу військові працюють у режимі таємності. Тому прізвищ командирів, детального опису завдань, які виконують, і власне номерів військових частин - не розголошують.

Легенда бойових завдань - теж таємниця. Ворог атакує, згодом і наші військові нападають. Учасники навчань переконують - у своїх силах упевнені, бойовий дух армійців піднесений. Готові дати відсіч усім ворогам.

Військові сподіваються, ситуація, яка нині склалася в Україні, нагадає чиновникам про проблеми армії. І ті візьмуться за покращення матеріального стану військових.

13 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Військові - про мобілізацію у Рівному [ВІДЕО]

Керівник міського військового комісаріату Михайло Твердохліб на Народному віче розповів, як, коли і де проходитиме мобілізація у Рівному.

Вже завтра рівненські військові можуть повернути собі будинок, що плануєтьс ...

Завтра, 26 лютого, о 15:00 у Господарському суді Рівненської області розглядатиметься справа щодо будівлі колишнього гарнізонного дитячого садочка у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, на частину

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки

Рівненські військові святкували річницю з Національним президентським оркес ...

Військові святкують. 22 річницю Збройних сил України у Рівному відзначають максимально музично. Аби потішити службовців новоствореного оперативного командування "Північ", до Рівного запросили
Популярные новости