Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для військових в Криму

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським військовим у Криму.Цю акцію солідарності активісти Західних областей України проводять, щоб виразити моральну підтримку, а також матеріально допомогти кримчанам, окупованим російськими найманцями.

Завтра з 8.00 години ранку біля Рівненської облдержадміністрації почнуть завантажувати автомобілі та автобуси, які перевезуть гуманітарну допомогу, зібрану на Рівненщині. Це і продукти харчування (сільськогосподарського виробництва, консервація тощо), медикаменти, а також палатки, матраци, спальники та інші необхідні речі, надані підприємцями Рівненщини.

О 15.00 сформована автоколона чекатиме на Майдані в Рівному інших учасників, які виїжджають завтра зі Львову, Луцька, Тернополя та Закарпаття. Орієнтовно о 16.00 автоколона відправиться до Києва через Житомир, де також приєднаються активісти. У Києві на Майдані учасники залишаться на ніч і зранку вирушать на Південь. У Генічеську, на межі Херсонської області та Криму, планують бути 15 березня ввечері, де зустрінуться з кримськими татарами та рідними військовослужбовців для передачі гуманітарної допомоги.

Автоколона з автобусів та автомобілів активістів автомайдану рухатиметься у супроводі працівників ДАЇ та власної охорони. Учасники автоколони прикріплять символіку та гасла до своїх автомобілів, щоб автоколону можна було легко розпізнати. Також частина автомобілів у колоні буде рухатися під червоним хрестом.

Керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль запрошує рівненських журналістів також долучитися до учасників автоколони для висвітлення усіх подій акції та донесення інформації до найбільш широкої аудиторії, особливо, у Криму, де наразі Інтернет чи не єдине джерело, де можна отримати інформацію про те, що відбувається в Україні.

Роман Коваль, відповідальний за рух автоколони до Криму, повідомляє: «Правий Сектор даною акцією не планує провокації, а хоче висловити солідарність та підтримку Криму. Правий Сектор не хоче, щоб українці воювали один проти одного, бо ми єдиний народ!

Орієнтовно 16 березня автоколона буде вирушати назад. Якщо ж автоколону не пропустять до запланованої точки, то гуманітарну допомогу залишать на базах поблизу Мелітополя та Енергодара.

13 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У "Правому секторі" заявили, що рівненський криміналітет на період револю ...

Лідер «правих» на Рівненщині Роман Коваль розповів, що у «Правого сектора» відбулися переговори із кримінальними авторитетами області. Під час них вдалося домовитися, що на період революції ніхто не

Понад 170 тисяч гривень зібрали рівняни для сімей трьох загиблих на Майдані ...

Ці гроші розподілять поміж рідними Олександра Храпаченка, Валерія Опанасюка та Георгія Арутюняна. Як розповів керівник Правого сектору на Рівненщині Роман Коваль, нині також розглядається питання

"Правим сектором" на заході України керуватиме рівнянин

Самооборона майдану виходить за межі столиці. Вчора Правий сектор оприлюднив перелік керівників своїх підрозділів в областях. На Рівненщині радикальними молодиками керуватиме лікар - травматолог та

У рівненській автоколоні є і жінки-водії

Автоколона на підтримку "Євромайдану" вирушила з Рівного о 10-ій ранку. У Білій криниці рівненські водії близько години чекали однодумців зі Львова та Луцька. Загалом з Рівного зібралося на столичний

7 грудня громадська автоколона Львів-Київ їхатиме на Євромайдан через Рівне

Організатори запрошують долучитися до такої акції протесту і рівненських водіїв. Збір у Рівному - о 9 ранку біля зоопарку.
Популярные новости