У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.Саме Проспект Миру у Рівному - основний претендент на перейменування. Тут більше двадцяти житлових будинків, магазини, кафе, пошта та офісні приміщення. Аби змінити не лише вивіски, а й юридичні назви потрібна не одна тисяча гривень. Декілька років тому Проспект Миру вже хотіли перейменувати на проспект імені Віктора Чайки. Але тоді депутати вирішили обмежитись лише назвою алеї за Кінопалацом. Зараз з ініціативою перейменування проспекту виступив міський обранець Олександр Нестерук.

Інші пропозиції - перейменувати вулиці Кіквідзе або Кавказьку. Міський голова Рівного - за перейменування. Проте Володимир Хомко переконує, потрібно створити спеціальну комісію, яка би вивчила це питання і вже тоді внесла його на розгляд сесії.

У пам'ять про трьох рівнян, які загинули на Майдані, невдовзі встановлять у місті меморіальні дошки, коштом міського бюджету. Принаймні, це пообіцяв громадськості міста Володимир Хомко.

12 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

У Рівному дискутують стосовно перейменування вулиць ім'ям героїв Майдану

У соціальній мережі Фейсбук розпочалося жваве обговорення серед рівнян, які хочуть перейменувати одну з вулиць міста на вулицю "Небесної сотні".

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем