Новости Ровно / Политика / Люстрація на Рівненщині: хто стане заступниками губернатора та очільником СБУ
День" />

Люстрація на Рівненщині: хто стане заступниками губернатора та очільником СБУ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Люстрація на Рівненщині: хто стане заступниками губернатора та очільником СБУ Старі обличчя в новій владі. Сьогодні люстраційний комітет отримав роботу - їм на затвердження подали двох заступників очільника області та головного СБУшника. Усі виявилися людьми не новими? проте політично закріпленими.День люстраторів розпочався зі знайомства з кандидатом в начальники обласного управління служби безпеки України. Охочим до крісла виявився Екс-головний борець з корупцією у податковій. Дмитра Зайцева представляв УДАРівець Анатолій Сидорук. Клопотання про призначення Зайцева підписував особисто нардеп Чугунніков.

Знайомство з майбутнім силовиком триває близько години.

Із приходом до зали Сергія Рибачка люстратори стихли, а кандидата в СБУшники - відпустили.

Першим люструють екс-мера Острога, Батьківщинівця Тараса Пустовіта. Претендує він на крісло господарського заступника. Обіцяє розслідувати будівельні махінації і оприлюднити корупційні схеми в будівництві.

Теж боротиметься з корупцією, але за двох - Свободівець Олександр Савчук. Він претендує на крісло гуманітарного заступника. Саме він виконуватиме обов'язки, які при Берташеві покладались одразу на двох заступників.

Всіх трьох кандидатів у чиновницькі крісла люстратори обговорювали близько трьох годин. По тому - відпустили писати анкети і заповнювати декларації.

12 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Спокій чиновників рівненської ОДА порушили громадські активісти

Вони прийшли дізнатися у начальників управлінь чому ті й досі не полишили свої крісла. Одному з яких сьогодні новий голова адміністрації вже знайшов нового господаря - свого першого заступника. Його

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки

У Рівному вже невдоволені призначенням нового голови облдержадімінстрації

Призначення нового голови рівненської облдержадміністрації Свободівця Сергія Рибачка не принесло спокою місцевим активістам та майданівцям. Навіть люстарційний комітет сьогодні висловив своє

У Рівному до 10 років вязниці засудили чоловіка за трьох загиблих та двох п ...

У Рівному суд виніс вирок водію, який, будучи нетверезим, в’їхав у групу пішоходів і з місця події втік.

На Рівненщині обирають двох сільких голів

У селищі Клевань Рівненського району сьогодні відбуваються дочасні вибори селищного голови. За довіру виборців борються четверо кандидатів.
Популярные новости