Новости Ровно / Политика / Недільне віче у Рівному зібрало понад 3 тисячі чоловік [ВІДЕО]

Недільне віче у Рівному зібрало понад 3 тисячі чоловік [ВІДЕО]

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Недільне віче у Рівному зібрало понад 3 тисячі чоловік [ВІДЕО] Понад три тисячі активних громадян прийшли на Недільне віче у Рівному. До них за підтримкою звернувся новопризначений голова обласної адміністрації Сергій Рибачок. А обеззброєний Олександр Музичко заявив про підтримку Правим сектором української армії.Цієї неділі на головній площі міста і яблуку було ніде впасти. Тиждень видався не спокійним і кадрово - насиченим. У день народження кобзаря на сцені євромайдану вчорашні політичні суперники Свобода і Правий Сектор.

За кілька годин до початку дійства В'ячеслава Чайку Аваков з посади змістив. Тож його на сцені люди так і не дочекалися. А от новопризначений губернатор - прийшов.

Нардеп від Рівного приїхав на віче і заявив: люстрація потрібна. Олександр Музичко з цієї ж сцени сказав, що політичних амбіцій зараз немає. Натомість бійці правого сектора співпрацюватимуть з Армією.

Віче у Рівному затвердило також і люстраційний комітет, який займатиметься кадровими призначеннями. Мовляв, якщо посаду займе людина, якій народ не довірятиме - громада чиновника і зніме.

11 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по ...

В`ячеслав Чайка: Заяви я не писатиму. Не писатиму передусім за небесну сотню. Зараз ми покинемо приміщення УМВС, а о 18,00 ми зберемо віче. Якщо рівняни скажуть, що Чайка не годен, я піду у

Революційний запал у Рівному спадає

Кількасот, а не кілька тисяч людей як раніше зібрало напередодні Народне віче у Рівному. Революційний запал у Рівному спадає. Політики з майдану перебралися до сесійної зали а громадські активісти зі

За мародерство у Рівному "Правий сектор" погрожує "розстрілювати усіх " ...

"Особливо активних" рівнян закликають не шкодити майно, пам'ятки у місті; не займатися мародерством.

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

До рівненських євромайданівців приєднались даішники

Близько тисячі рівнян прийшли на Народне віче.