Єдність по-рівненськи: сотні автівок знову проїхались містом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Єдність по-рівненськи: сотні автівок знову проїхались містом Своє бачення Єдності країни продемонстрували рівненські автомайданівці. Вони разом зі своїми колегами зі Сходу та центру України організованою колоною приїхали цієї неділі на рівненський майдан, аби показати спільну мирну силу.Опів на дванадцяту. Рівненський аеропорт. На алеї, що веде до аеровокзалу формується колонна рівненського автомайдану.

Сюди приїхали небайдужі з Донбасу, столиці та із усієї Рівненщини.

І ось, час настав. Понад сотня автомобілів вирушають в сторону міста. Клаксонами водії нагадали рівнянам: зміни в державі тільки починаються.

Фінішував автопробіг за соборну Україну на головній площі міста, а понад півтисячі небайдужих долучилися до народного віча.

11 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Недільне віче у Рівному зібрало понад 3 тисячі чоловік [ВІДЕО]

Понад три тисячі активних громадян прийшли на Недільне віче у Рівному. До них за підтримкою звернувся новопризначений голова обласної адміністрації Сергій Рибачок. А обеззброєний Олександр Музичко

У Рівному дискутують стосовно перейменування вулиць ім'ям героїв Майдану

У соціальній мережі Фейсбук розпочалося жваве обговорення серед рівнян, які хочуть перейменувати одну з вулиць міста на вулицю "Небесної сотні".

Перший після прийнятих так званих "диктаторських" законів Автомайдан відб ...

Кілька десятків автомобілів проїхали вулицями обласного центру. Поруч з українською символікою чорна жалобна стрічка на знак співчуття родинам загиблих активістів Євромайдану. Водії прагнуть

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4
Популярные новости