На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру За Володимира Хомка заступилися спочатку священники, потім керівники ОСББ і воїни-інтернаціоналісти. Хто і чому хотів залишити Рівне без міської влади та що з цього вийшло ?Чергове пленарне засідання Рівнеради розпочинається зі скандалу. Спочатку всі входи у сесійну залу окуповують громадські активісти. Потім їм цього виявляється замало і вони блокують трибуну. Перед початком розгляду питань порядку денного громадські активісти вимагають від депутатів висловити недовіру міському голові Рівного.

Після виступу Андрія Токарського на пленарному засіданні розпочинається справжня інформаційна контратака. Усі чомусь кидаються захищати Володимира Хомка. Спочатку слово беруть священники.

Заступаються за міського голову керівники ОСББ, депутати Рівнеради та воїни-інтернаціоналісти.

Поки одні захищають міського голову, інші Володимира Хомка звинувачують у тому, що він спеціально зібрав своїх прихильників, аби продемонструвати, що громада Рівного його підтримує. Ще закидають міському голові співпрацю з колишньою владою.

Жодного виступу міський голова Рівного не зупиняє. Хоча на одній з попередніх сесій обіцяв що усі виступи, які не стосуються питань порядку денного, проходитимуть наприкінці засідання. Вже після завершення всіх виступів він переконує, що громада міста його підтримує.

Недовіру міському голові висловлювати депутати поки не будуть. Громадські активісти обіцяють ще раз запитати у громади про її ставлення до роботи Володимира Хомка вже у неділю, на народному віче.

06 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Коли і кого на Рівненщині почнуть люструвати ?

На Рівненщині почнуть люструвати. Робити це будуть спочатку громадські активісти, а вже потім правоохоронці. Саме таке рішення прийняли сьогодні на засіданні ініціативної групи зі створення

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих
Популярные новости
Loading...