Новости Ровно / Политика / Активісти Рівненщини підготували звернення до уряду щодо кадрових ротацій у області

Активісти Рівненщини підготували звернення до уряду щодо кадрових ротацій у області

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У зв'язку з останніми кадровими призначеннями на Рівненщині, ОПОРА спільно з Автомайданом Рівне,
Сотнею Майдану, Жіночею сотнею та ще рядом громадських організацій підготувала звернення до Уряду щодо неприпустимості кулуарної кадрової політики за квотним принципом.Ми, представники громадських організацій Рівненщини, журналісти та просто не байдужі громадяни висловлюємо своє обурення з приводу подій, що відбуваються в Україні.

Однією з основних вимог вимого Майдану була зміна системи влади. Натомість, ми бачимо, що Уряд народної довіри у своїй діяльності використовує ті ж методи, якими знищував Україну режим Януковича. Зокрема, на Рівненщині на ключові посади в органах влади призначають осіб за квотним партійним принципом. Ми не виступаємо проти конкретних осіб, однак, ми категорично проти не публічного призначення.

Попереджаємо, на Рівненщині жодне призначення не погоджене з громадою не буде вважатися легітимним та не матиме підтримки громадян. Також, вимагаємо всі кадрові рішення проводити публічно з попереднім оголошенням претендентів та підстав для їх призначення.

У разі невиконання законних, конституційних вимог громадян, ми активно висловлюватимемо нашу незгоду з діями уряду та вживатимемо необхідних заходів для недопущення порушення наших конституційних прав".


Під зверненням підписалися: Громадянська мережа ОПОРА, Автомайдан Рівне, Сотня Майдану, Жіноча сотня, ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", Правий сектор, Студентський комітет.

05 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Обласна рада звернулася до суддів Рівненщини з пропозицією добровільно скла ...

Однак це звернення адресовано не всім суддям, а лише тим, хто в рамках професійної діяльності обмежував права громадян на мирні зібрання.

Прокурор Рівненщини контролюватиме амністію майданівців

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від

Завтра у Рівному розкажуть як органи влади порушують права людей

Завтра, 24 грудня, об 11:00 в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться прес-конференція представників РОГО "Комітет виборців України".

Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4
Популярные новости