Новости Ровно / Политика / Трансляцію російських каналів на Рівненщині можуть відключити

Трансляцію російських каналів на Рівненщині можуть відключити

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Трансляцію російських каналів на Рівненщині можуть відключити Інформація, яка подається з російських телеканалів обурює рівнян. Останнім часом Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення отримала чимало скарг, щодо їх роботи в Україні. Відтак фахівці вже зробили офіційну заяву щодо їх подальшої долі у телепросторі України.Представнику Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Рівненській області надходять дзвінки з проханням відключити російські інформаційні канали. Це не не в його компетенції пояснює Дмитро Тарасюк.


Ми вирішили запитати рівнян, як вони ставляться до російського телебачення, та чи вважають доречним його відключення з мережі.

З тим, що на російських каналах інформація абсолютно не відповідає дійсності представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Рівненській області погоджується. Хоча відключення це не вихід. Але місто атомників так не вважає. З вівторка в Кузнецовську російські канали не транслюються.

В кожного є вибір дивитися телеканали російських сусідів, чи ні. А тим більше як сприймати запропоновану інформацію.

05 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині відновили роботу блок-пости та посилено охороняється атомка

Про це повідомив начальник УМВС в Рівненській області Дмитро Лазарєв під час Президії облради.

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

Обласна рада - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщ ...

Швидко і без суперечок засідала сьогодні Рівненська обласна рада. Депутати оголосили: саме вони - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщини. Не обійшлося і без політичних заяв.

У Рівному здивовані забороною слова Олімпіада

Наприкінці минулого тижня Перший національний канал, який викупив права на трансляцію Олімпіади в Сочі заборонив усім використовувати не лише відео змагань, але й самі слова Олімпіада, Олімпійські

Регіонали у Рівному приєдналися до опозиції?

Сьогодні на Народному Віче у Рівному оприлюднили інформацію про те, що уже є більше ніж 41 депутат, які погодилися взяти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради.
Популярные новости