Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненської ОДА

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненської ОДА Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки Президента України Олександра Турчинова під час узгодження кандидатури нового керівника області. Його у Рівному працівникам адміністрації ,чиновникам та журналістам представив Віце-прем'єр міністр України Олександр Сич.Наказ про звільнення Василя Берташа та призначення Сергія Рибачка на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації новим-старим підлеглим голови зачитав віце-прем'єр міністр України Олександр Сич. Без оплесків та пафосу новопризначений голова підтвердив, його кандидатура - суто політична.

Новий 36-річний голова має управлінський досвід роботи у приватній структурі, викладача політології та помічника нардепа Осуховського. Одружений, виховує доньку. Тепер відповідатиме за порядок в області.

Свою співпрацю з обласною Радою, де більшість партії регіонів, новий голова бачить плідною.

Проте Олександр Сич запевняє, незабаром все таки зміниться.

Проте коли це остаточно відбудеться наразі не йдеться. Головне, кажуть новопризначені владці стабілізувати ситуацію в країні. І цьому мабуть сприятимуть нові призначення в адміністрації, які новий голова пообіцяв здійснити після того, як ознайомиться із роботою ОДА.

04 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному вже невдоволені призначенням нового голови облдержадімінстрації

Призначення нового голови рівненської облдержадміністрації Свободівця Сергія Рибачка не принесло спокою місцевим активістам та майданівцям. Навіть люстарційний комітет сьогодні висловив своє

Екс-губернатор Рівненщини Віктор Матчук може очолити Київську ОДА

Погоджено імена губернаторів декількох регіонів Уркаїни, серед яких: Київщина, Луганщина та Львівщина

Турчинов призначив головою Рівненської ОДА свободівця. Але не Бучинського

Згідно з Указом Президента України № 218/2014 головою Рівненської обласної державної адміністрації призначено Рибачка Сергія Леонідовича.

Новий уряд - ОБРАНО [СПИСОК]

Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів. За проголосував 331 депутат.

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.
Популярные новости
Loading...