Новости Ровно / Политика / Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"
Ярослав Гранітний:" />

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
В`ячеслав Чайка: Заяви я не писатиму. Не писатиму передусім за небесну сотню. Зараз ми покинемо приміщення УМВС, а о 18,00 ми зберемо віче. Якщо рівняни скажуть, що Чайка не годен, я піду у відставку.

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"

Ярослав Гранітний: Якщо заяви не буде - ми вас заблокуємо у кабінеті. У Рівному є сили, які можуть утримати порядок в місті.

В`ячеслав Чайка: Я знаю, що людей обурив той факт, що мене призначив міністр, якого обрали у ВР.Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"

Андрій Токарський: Майдан стояв за зміну системи, а не облич. Напишіть заяву і прийдіть на віче, до людей, як кандидат. А тоді громада все вирішить.Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"

Громадський активіст: вас не сприймають, бо це вже другий прецедент призначення на керівні посади за партійними квотами. Повторення історії не може бути і його не буде.

В УМВС їде Рибачок. Приїхав Бучинський.

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по квоті "Свобода"

04 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки

Революційний запал у Рівному спадає

Кількасот, а не кілька тисяч людей як раніше зібрало напередодні Народне віче у Рівному. Революційний запал у Рівному спадає. Політики з майдану перебралися до сесійної зали а громадські активісти зі

Як працюють оперативні служби у Рівному

Рівне майже порожнє. У місті відсутні затори, значно поменшало перехожих. Мешканці обласного центру зізнаються – їм лячно через події у країні. Аби якось заспокоїти жителів Рівного, програма Патруль

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

Сьогодні у Рівному - автопробіг

Автомобілісти клубу «Форсаж» закликають рівнян не бути байдужими та підтримайти автопробіг вулицями Рівного. Збір на парковці ТРЦ Чайка о 13:00.
Популярные новости