Новости Ровно / Политика / Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'ятеро обласних обранців позафракційні

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'ятеро обласних обранців позафракційні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'ятеро обласних обранців позафракційні Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і Олександр Музичко, який цього разу прийшов у цивільному та без зброї.Лише кивком голови на черговій сесії облради привіталися колишній голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ з своїм наступником Сергієм Рибачком. Останній вже перед депутатами та громадою області обіцяє виправдати надії та сподівання Майдану.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова Рівненської облради зачитує заяви від депутатів. П'ятеро обласних обранців вирішили покинути різні групи та фракції. Так, з регіоналівської групи «Європейський вибір» вийшли Ярослав Бойко та Ігор Воляник. Депутат Віктор Кривун оголосив про вихід з фракції «Свобода». З групи «Рівненщина» вийшли Григорій Мініч та Олексій Кособуцький. Останнього прямо на сесії представники костопільського майдану звинуватили в корупції.

Голова бюджетної комісії облради всі звинувачення відкидає. Проте каже, вдячний долі за те, що стане першим кого люструватимуть на Рівненщині.

Голова Рівненської облради в свою чергу обіцяє, що контролюючі органи перевірятимуть не лише Олексія Кособуцького а й усіх, до кого є підозра у корупції.

Також на сесії депутати звернулися до Верховної Ради України з проханням, аби та дозволила органам місцевого самоврядування встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги. І підтримали всі рішення президії облради, які та приймала відколи почала працювати практично одноголосно.

04 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Коли і кого на Рівненщині почнуть люструвати ?

На Рівненщині почнуть люструвати. Робити це будуть спочатку громадські активісти, а вже потім правоохоронці. Саме таке рішення прийняли сьогодні на засіданні ініціативної групи зі створення

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

На проекти громад дадуть гроші

Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити
Популярные новости