Сотні жителів Рівненської області прибувають до військових комісаріатів та записуються у "добровольці"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Бажаючих боронити територіальну цілісність Україну багато, вони різного віку та з різними політичними поглядами.Але патріотично налаштовані чоловіки переконані, що коли Батьківщині загрожує ворог, вони не можуть стояти осторонь.

Сергій Ксендзик (на фото) прибув до Рівненського обласного військового комісаріату із Здолубнова. Чоловік розповідає, що відлежуватися вдома не має бажання і готовий стати на захист держави.

- Ми – українці, ми – козаки, переконаний, ми зможемо дати гідну відсіч агресорам, звідки б вони до нас не прийшли, - зазначив Сергій Ксендзик.

Сотні жителів Рівненської області прибувають до військових комісаріатів та записуються у "добровольці"

03 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Військові - про мобілізацію у Рівному [ВІДЕО]

Керівник міського військового комісаріату Михайло Твердохліб на Народному віче розповів, як, коли і де проходитиме мобілізація у Рівному.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном
Популярные новости
Loading...