Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, звітували про стан в підпорядкованих їм установах та про заходи щодо можливої мобілізації в країні.Міський голова наголошує, мобілізації в країні поки що немає. Проте, вже зараз треба визначитися, що необхідно робити за такої потреби.

Тому голова підписав друге розпорядження, в якому йдеться про підготовку до проведення мобілізаційних заходів в місті Рівному. А поки закликав прозвітуватися керівників про стан на підпорядкованих їм підприємствах.

У водоканалі та теплокмуненергії кажуть, без води та тепла люди зараз не опиняться. Усі працюють у посиленому режимі.

Рівненський військовий комісар каже, у місті є близько 10 тисяч військовозобов'язаних.

Тому звертаються до керівників усіх підприємств в місті до 7 березня подати у військкомат дані про автівки та військовозобов'язаних, списки автомобілів та водіїв, відомості про технічний стан та списки керівного складу підприємств з вказанням адрес та телефонів. А небайдужим безробітним рівнянам, віком від 50 років пропонують звернутися в ЖКП, аби допомогти комунальникам створити там пункти оповіщення.

03 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

Перший після прийнятих так званих "диктаторських" законів Автомайдан відб ...

Кілька десятків автомобілів проїхали вулицями обласного центру. Поруч з українською символікою чорна жалобна стрічка на знак співчуття родинам загиблих активістів Євромайдану. Водії прагнуть

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем
Популярные новости