Новости Ровно / Политика / Чиновників Рівненщини просять здати награбоване

Чиновників Рівненщини просять здати награбоване

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Президія Рівненської облради проголосувала за заяву Віктора Кривуна створити рішенням прокурора слідчо-оперативну групу, яка розслідуватиме службові злочини посадовці області для припинення відчуження награбованого і повернення його народу.Чиновників поки просять до завтра 18-00 години здатися правоохоронцям, здати все награбоване інакше ними займатиметься слідчо-оперативна група. А 27 лютого буде створна комісія, яка розбиратиметься з надходженням коштів.

25 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Як у Рівному алкоголь після дванадцятої ночі продавали

Спільний рейд правоохоронців, журналістів, громадських активістів та представників Правого сектору виявив недобросовісних торговців. Останні незважаючи на рекомендації Рівнеради та

"Октант" працюватиме до 4 ранку

Як повідомили в управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради, станом на 12 лютого 2014 року:

Прокурор Рівненщини контролюватиме амністію майданівців

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від

Рівненських журналістів кличуть у суд

Батьки загиблих діток у аварії, що сталася 16 червня 2013 року поблизу села Шостаків Рівненського району просять журналістів завтра прийти на судове засідання.

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости