Новости Ровно / Политика / Революційний запал у Рівному спадає

Революційний запал у Рівному спадає

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Революційний запал у Рівному спадає Кількасот, а не кілька тисяч людей як раніше зібрало напередодні Народне віче у Рівному. Революційний запал у Рівному спадає. Політики з майдану перебралися до сесійної зали а громадські активісти зі сцени закликають людей не розходитися і провести люстрацію.6 вечора. Майдан незалежності. На віче зібралося близько 300 чоловік люду. Ще тиждень тому на майдані збиралося вдесятеро більше. Революція завершилася - настав час реформ, каже депутат облради. Настав час люстрації.

Громада ідею люструвати корумпованих чиновників громада підтримує. А заяви на сцені стають все радикальнішими.

Послухавши виступи політиків і громадських діячів кількасот рівнян вшанували разом зі всією Україною пам'ять полеглих в столиці і розійшлись.

25 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному згадали про афганців

У Рівному вшанували пам'ять загиблих у Афганістані. Мітинг - реквієм зібрав близько тисячі рівнян. Кожного загиблого у тій війні солдата згадали поіменно. Військові дали три автоматні залпи салюту,

У Рівному вшанували пам'ять афганців

На мітингу-реквіємі зібралося близько півтори тисячі рівнян.

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

Завтра рівненські матері вийдуть на євромайдан

В неділю, 2 лютого о 12.00 на майдані Просвіти, біля стін ОДА відбудеться Народне віче.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4
Популярные новости