Депутатам облради не подобаються навчальні медичні заклади Рівненщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутатам облради не подобаються навчальні медичні заклади Рівненщини Недосконала рівненська медицина попала під пильне око депутатів обласної ради. Вони проаналізували видатки обласного бюджету на фінансування обласних закладів охорони здоров'я у 2013 році і дуже засмутилися. Кажуть, медицина сьогодні - бездонна бочка, в якій невиправдано багато грошей іде не на медичні цілі.На круглий стіл, присвячений фінансуванню медицини, депутати запросили громадськість. Їй вони розповіли про найстрашніші проблеми галузі. Серед яких - старіння. Кажуть, пенсіонерів в медицині стає надто багато і молоді ніде працювати. Останньої із надлишком, адже обласний бюджет годує аж 4 медичні навчальні заклади.

Скорочення пенсіонерів проблеми бюджету не вирішить, кажуть в управлінні охорони здоров'я. Адже їх місця займуть молоді. А галузь втратить вузьких профільних спеціалістів.

Аналіз показав, що в медицині нерівномірно використовуються гроші на енергоносії. А співвідношення лікарів до обслуговуючого персоналу у деяких закладах просто невиправдане.

Лікарі ображаються, кажуть звинувачення у роздуванні штатів - безпідставні.

Депутати вирішили дослідити доцільність фінансової підтримки рівненського діагностичного та обласної стоматполіклініки, І хочуть зовсім ліквідувати рівненській обласний центр здоров'я, обласну базу спецмедпостачання та шпиталь інвалідів війни у Клевані. А Рокитнівське медучилище та медичні коледжі У Рівному, Дубно та Костополі - реорганізувати. Результати досліджень врахують при формуванні бюджету на цей рік. Натомість громадськість звернулася до депутатів з проханням дослідити і правоміріність благодійних внесків у медичних закладах області та використання цих коштів.

17 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки

Чому у Рівному не буде спортмайданчиків?

Міська влада не змогла використати 250 тис. грн. на побудову спортмайданчиків в обласному центрі. Відповідно, ці кошти повертаються в обласний бюджет.