Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.Цю програму започаткували письменники Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Курков та екс-міністр охорони здоров’я Василь Князевич. Супровід ініціативи здійснює Міжнародний фонд “Відродження”.

Як повідомляє прес-служба МЗС Канади, Міністр Джон Берд заявив, що Канада профінансує закупівлю медикаментів і медичного обладнання в Україні.

“Ці кошти гарантуватимуть надання медичної допомоги мужнім активістам, що зазнали поранень під час виступів на підтримку демократії”, – сказав Джон Берд. “Канада рішуче підтримує український народ у його боротьбі за вільну й демократичну Україну”, – наголосив він.

Раніше Міністр закордонних справ Канади заявив: “Канада й міжнародне співтовариство очікують, що українська влада поважатиме й захищатиме права всіх українців, у тому числі право вільно висловлювати свою думку. Ми закликаємо українську владу працювати з опозицією та протестувальниками,
щоб задовольнити законні прагнення українського народу до справжньої демократії, а також вимоги щодо повної амністії для протестувальників”.

Реквізити для отримання благодійних пожертв у гривнях:

Отримувач – Міжнародний фонд “Відродження”, код ЄДРПОУ 03358819

Рахунок #26009200043189 в ПАТ “Сітібанк” в Україні, МФО 300584.

17 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Грушеського активісти розбирають барикади [ВІДЕО]

На вул.Грушевського у Києві активісти Майдану частково розбирають барикади для забезпечення проїзду в напрямку Паркової алеї та в напрямку урядового кварталу.

Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швид ...

Парк автомобілів екстреної медичної допомоги в Україні цьогоріч поповниться новими "каретами" на 625 млн гривень. Частина автомобілів надійде і на Рівненщину.

На рівненському Євромайдані створять армію УПА?

У разі введення надзвичайного стану рівняни візьмуться за зброю.

Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном

Масові протести українців вже розбурхали фінансові ринки

Першими почали падати українські цінні папери, які котируються на Лондонській і Варшавській фондових біржах. Власники акцій українських компаній побоюються неплатоспроможності України.
Популярные новости