Новости Ровно / Политика / Сьогодні, 12 лютого, - річниця смерті екс-мера Рівного Віктора Чайки
Віктор Чайка був неоднозначною особистістю. Одні поважали його за" />

Сьогодні, 12 лютого, - річниця смерті екс-мера Рівного Віктора Чайки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
12 лютого 2008 року у 67-річному віці помер колишній міський голова Рівного Віктор Чайка. Керуванню обласним центром він присвятив майже 20 років свого життя.Віктор Чайка був неоднозначною особистістю. Одні поважали його за твердий характер та господарські здібності, інші - осуджували за різкі висловлювання під час засідань Рівнеради.

Незважаючи на різні відгуки про його діяльність, багато рівнян з посмішкою згадуюють його авторські крилаті вислови. Їх багаторічний мер Рівного особливо часто придумував на різні теми життя міста. До 65-річчя Віктора Чайки його підлеглі підготували і подарували тодішньому меру збірку “Віктор Чайка: Жартома і всерйоз”. Віктору Чайці ще за життя присвоїли звання "Почесний громадянин Рівного" та "За заслуги перед містом".

Помер колишній мер Рівного по дорозі у Німеччину, де мав пройти курс лікування. Серце Віктора Чайки зупинилось близько 21 години у польському місті Ополе.

Поховали Віктора Чайку на кладовищі "Нове"

Після смерті Віктора Чайки на його честь започаткували "Алею Чайки". А в 2013 році депутати Рівнеради проголосували за рішення назвати на честь Віктора Чайки парк в районі "Мототреку". Там 25 серпня відкрили пам'ятний знак. У подальшому заплановано встановлення пам’ятника.

Віктор Анатолійович Чайка народився 20 жовтня 1941 у місті Проточний, Білорічинський район, Краснодарський край, СРСР.

У 1968 році закінчив Новочеркаський автотранспортний технікум та у 1974році Новочеркаський інженерно-меліоративний інститут.

Трудову діяльність розпочав у 1960 році водієм, і 27 років свого життя присвятив автомобільній галузі. Очолював автоколону, автобази, працював начальником Рівненського обласного управління автотранспорту.

1981 року був обраний головою виконкому Рівненської міської Ради народних депутатів, а з жовтня 1988 року працював заступником голови Рівненського облвиконкому.

1990 року Чайка очолив фірму "Камаз-Транс-Сервіс", де був засновником і директором. Фірма успішно зарекомендувала себе на ринку міжнародних вантажних перевезень західної та східної Європи, країн Балтії.

Обраний у 1981, 1998, 2002 та 2006 роках міським головою міста Рівне.

Віктор Чайка нагороджений орденом Дружби народів, орденами "Знак Пошани", "За розбудову України" IV ступеня та " За заслуги" ІІІ ступеня, За заслуги II ступеня, удостоєний звань "Заслужений працівник транспорту України" та "Лідер України".

12 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Бюджет Рівного за 2013 рік перевиконали

Рівненським виробничникам заважають контрабандисти. Таке відкриття зробив начальник управління економіки Рівного на засіданні міськвиконкому. Нині на підприємствах міста фіксують спад виробництва,

Завтра, 12 лютого, у Рівному вшановуватимуть командирів УПА "Північ" Клим ...

У середу, 12 лютого 2014 року, о 10:00 годині біля пам’ятника командира Української Повстанської Армії "Північ" Клима Савура (Дмитра Клячківського) відбудеться мітинг з нагоди 69-ї річниці загибелі

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.

Сьогодні у Рівному - автопробіг

Автомобілісти клубу «Форсаж» закликають рівнян не бути байдужими та підтримайти автопробіг вулицями Рівного. Збір на парковці ТРЦ Чайка о 13:00.
Популярные новости