Новости Ровно / Политика / Чи заслужив на премію квасилівський селищний голова?

Чи заслужив на премію квасилівський селищний голова?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
«Зараз піст, а усі ми – християни» – саме такі та інші схожі аргументи наводили депутати Квасилівської селищної ради під час минулої сесії, перед тим, як проголосувати за збільшення розміру щомісячного преміювання селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. В результаті, рішення ухвалили, зробивши очільників Квасилова багатшими.

На розгляд сесії винесли дві пропозиції: залишити щомісячне преміювання селищного голови в розмірі 150 відсотків посадового окладу, або ж збільшити його до 200 відсотків. Більшістю голосів депутати вирішили підвищити розмір премії для селищного голови Степана Горбатюка та його заступника Анатолія Котовського. Тож відтепер вони отримуватимуть додатково щомісяця до 200 відсотків посадового окладу в межах затвердженого радою фонду оплати праці працівників апарату управління.

Крім того, виписали депутати щомісячну премію і дружині селищного голови, а заодно – працівникові військового обліку Квасилівської селищної ради Оксані Горбатюк в розмірі 150 відсотків посадового окладу.

Як відомо, вперше депутати нагородили селищного голову Степана Горбатюка щомісячним преміюванням ще тоді, коли він лиш тільки обійняв свою посаду – 30 грудня 2015 року. Але, як бачимо, премії у розмірі 150 відсотків від посадового окладу панові Горбатюку нині виявилося уже замало, тож депутати вирішили внести зміни до свого попереднього рішення.

Зазначимо, що багатьох мешканців Квасилова така щедрість депутатів стосовно селищного голови та його найближчого оточення відверто обурила.

Голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко зізнався, що не розуміє, за що постійно нараховують премії селищному голові:

- Як я вважаю, премію мають видавати за хорошу роботу. Але ніяких досягнень селищної влади за півтора роки діяльності ми не спостерігаємо. Такі нагальні проблеми селища як підтоплення осель, надзвичайно дорогі ліфти в багатоповерхівках, засилля бродячих собак на вулицях, розбиті та знищені дороги та багато інших залишаються не вирішеними. З боку ж керівництва селищної ради ми постійно чуємо тільки нескінченні обіцянки, яким уже мало хто вірить.

Погоджується з паном Дутком і мешканець Квасилова Сергій:

- Про які премії може іти мова, якщо квасилівська влада навіть не впоралася з прибиранням снігу взимку? Коли їхав сусіднім Корнином, то реально відчував комфорт і асфальт бачив, а те, що творилося у нас – це просто жах. Я виступаю за те, щоб пан голова сам поступився своїм місцем тому, хто буде думати про селище, а не про себе та свої премії.

Зовсім не задоволена ситуацією, що склалася, і квасилівчанка Світлана:

- Чому по всій Україні картки на ліфти в багатоповерхівках коштують 25-30 гривень, а у Квасилові – 100? Мабуть тому, щоб усім, хто при владі, вистачило на премії?

Разом з тим, в соціальних мережах мешканці Квасилова уже розпочали координацію дій, вивчаючи можливість відкликання селищного голови Степана Горбатюка шляхом народної ініціативи.

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»
09 марта 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Квасилові вирізали пів-посадки дерев

Майже вдвічі меншою за розмірами стала квасилівська лісопосадка, що знаходиться по вулиці Вишневій поблизу спортивного майданчика «Піщанка». Рішення вирізати високі та розлогі клени, дуби та дикі

За харчування дітей в квасилівському садочку батьки платитимуть більше

До 20 гривень в день збільшили розмір коштів, виділених на харчування кожної дитини в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок). Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету

Громадські активісти ідуть на вибори, щоб змінити квасилів

Рішення позмагатися за посаду селищного голови та депутатів Квасилівської селищної ради під час місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня цього року прийняли на своєму засіданні правління члени

Квасилівчани виступили проти захмарних тарифів на тепло

Засіданню чергової сесії Рівненської районної ради, яке відбулося сьогодні, 3 жовтня, передував пікет, влаштований мешканцями Квасилова, що вимагали від районних депутатів не голосувати за збільшення

Міський голова Рівного залишився без премії

Володимир Хомко та його заступники у червні працювали без премій.