Новости Ровно / Политика / Патрульні поліцейські складатимуть присягу на майдані Незалежності

Патрульні поліцейські складатимуть присягу на майдані Незалежності

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вже менш, ніж за півгодини патрульні поліцейські Рівного складатимуть присягу на вірність українському народові.
– Всі 20 наших екіпажів, 193 патрульних поліцейських, серед яких учасники Майдану, учасники бойових дій на сході України вже на майдані Незалежності. Сьогодні в них відповідальний день і свято одночасно, – розповів нашому кореспондентові Сергій Мерчук, керівник нової патрульної поліції.

До речі, 25-річний керівник правоохоронців нової формації також був активним учасником подій на Майдані, служив у полку спецпризначення «Азов», встиг показати себе в патрульній поліції Києва та Луцька.

У першій шерензі вишикуваного поліцейського підрозділу ми помітили молоду дівчину, якій однострій нової поліції особливо личить. Знайомимося.

– Інспекторка патрульної служби міста Рівного Тетяна Черкас, – представилась вона. – Я мріяла усе життя потрапити на службу до патрульної поліції, мені подобається це, дуже цікава робота. Нова поліція – це дуже круто: сюди прийшла свідома молодь, якій не байдуже, як буде жити рідне місто. Я – корінна рівнянки. Закінчила тринадцяту школу, ліцей гуманітарного університету. Раніше працювала перукарем, навчалася в Київській академії МВС. І ось збулася мрія, я потрапила в патрульні.

Вдивіться в фото, в красиві щирі молоді обличчя. З сьогоднішнього дня вони – обличчя нової патрульної поліції. У них на службі все має вдатися так, як вони мріяли: щоб в Рівному було спокійно, радісно і… чесно.
Сергій СНІСАРЕНКО
19 апреля 2016 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Поліція розшукує водія, що втік з місця пригоди

Працівники поліції звертаються до всіх, хто може допомогти у розшуку водія та автомобіля, причетного до скоєння дорожньо-транспортної пригоди у Рівному на вулиці Грушевського.

Чотирьох працівників поліції у Рівненській області затримали на «гарячому»

Трьох працівників районних відділів дорожньої поліції, а також слідчого райвідділу поліції затримали співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою.

У Рівному побільшало захисників держави

На Рівненщині захисників Батьківщини стало більше. 391 курсант військової кафедри НУВГП склав присягу на вірність українському народові. Які плани у випускників та чи потраплять найближчим часом вони

У Рівному майбутні офіцери запасу склали Військову присягу на вірність укра ...

У Рівному понад 390 студентів-випусників кафедри військової підготовки Національний університет водного господарства та природокористування, які протягом двох років пройшли фахову підготовку, склали

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.