Новости Ровно / Политика / Володимир Хомко про причини дострокового завершення опалювального сезону

Володимир Хомко про причини дострокового завершення опалювального сезону

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
– Сьогодні ми припинимо опалювати квартири рівнян, – повідомив у понеділок 4 квітня міський голова Рівного Володимир Хомко. – Якщо подивитись прогноз погоди, то, починаючи з сьогоднішнього дня, температура різко підвищується. На щастя. Бо ми були б змушені припинити теплопостачання в будь-якому випадку.

Скажіть, чи можу я з повагою відноситись до тих людей, які керують цим процесом у Києві і надсилають в кінці робочого тижня такі повідомлення? Два дні після нього теплопостачальне підприємство Рівного не зупиняло котельні, гріло батареї на ніч, бо ж було прохолодно. Через це підприємству завдано збитки на декілька мільйонів, адже використаний у ці дні газ нам зарахували по новій ціні.

Рахують газ таким чином тим, у кого є борги. У свою чергу борги утворились через державу. Тому що вона не погашає різницю між тарифом і пільгами, не відшкодовує субсидій. Відповідно всі теплопостачальні підприємства по всій Україні не можуть заплатити за газ. Що буде з гарячою водою, сьогодні сказати важко. Керівник теплопостачального підприємства Степан Коропецький їде сьогодні до Києва. Якщо у міжсезоння для підігріву води доведеться платити за газ по 14 тисяч, то подавати гарячу воду буде просто неможливо. Ми ж не можемо настільки підвищити тарифи для людей. Вдумайтесь: 3 тисячі гривень і 14 тисяч! Розумієте, про яку різницю йде мова?! Що це за гра в наперстки з містами, з населенням України? Обурений до межі. Теплопостачальні підприємства планують мітингувати під стінами Кабінету Міністрів. Я не думаю, що це робиться через злий умисел. Такі дії – через глобальний бардак.

У понеділок опалювальний сезон припиняємо, на щастя температура це дозволяє, а щодо гарячого водопостачання приймемо рішення пізніше.

А що з опаленням лікарень та садочків міста?

На об’єктах, які обігріває ЕСКО-Рівне, маємо можливість питання регулювати. Все тому, що ЕСКО не має боргів за газ, бо не має різниці в тарифі. Проблеми виникли там, де є різниця в тарифі, тобто в населення.

Більшість міст України припинили постачати тепло ще з першого числа. Залишились з працюючими котельнями всього кілька міст, в тому числі і Рівне. Просто ми взяли до уваги прогноз, що на вихідних 2-3 квітня буде холодно, тому й вирішили ще підігрівати помешкання рівнян вночі.

Передбачити, що буде далі, я не можу. Ми в цьому питанні повністю залежимо від Нафтагазу. Що він викине в наступну добу, ніхто сказати не може. Наші 37 мільйонів боргів – це та сума, яку нам винна держава. Якби вона ці гроші повернула, то ми б розрахувалися за газ. І таке відбувається по всіх теплопостачальних підприємствах України.
04 апреля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні в оселі рівнян повертається гаряча вода

Про заплановане на перше жовтня відновлення гарячого водопостачання ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомило своїх споживачів ще позавчора.

Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

Гаряча вода стане майже утричі дорожчою

Рівняни за один кубометр віддаватимуть понад 30 гривень, бо платитимуть теплопостачальному підприємству не лише за підігрів води, а й за саму воду

6 квітня у Рівному завершиться опалювальний сезон

Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Опалювальний сезон у Рівному триває до четверга

Опалювальний сезон у Рівному триває. Таке рішення прийняв міський голова Рівного Володимир Хомко.
Популярные новости