Новости Ровно / Политика / Новий регламент міськради буде затверджено в лютому — секретар Рівнеради Олексій Муляренко

Новий регламент міськради буде затверджено в лютому — секретар Рівнеради Олексій Муляренко

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Новий порядок роботи Рівненської міської ради депутати мають затвердити під час наступного засідання сесії, що планується провести в кінці лютого цього року. Про це у коментарі місцевим ЗМІ заявив секретар Рівнеради Олексій Муляренко.

“Наразі питання на розгляд не винесене, але воно розглядається. Ми маємо не пізніше другої сесії прийняти регламент. Є пропозиція не вносити зміни взагалі, і є навпаки — пропозиція від комісії з регламенту прийняти правила гри міськради у новій редакції”, - зазначив Олексій Муляренко.

За словами секретаря Рівнеради враховуючи те, що до запропонованої редакції регламенту виникає багато питань та зауважень, то цей документ наразі перебуває у процесі доопрацювання та винесений на розгляд фракцій міськради.

“Фракції та постійні комісії Рівнеради розглядають запропонований регламент, і я маю великі сподівання, що вже у лютому ми зможемо його затвердити”.
01 февраля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівне має проект нового регламенту

У Рівному презентували проект нового регламенту міської ради сьомого скликання.

У Рівному шукають де прокласти велодоріжки

Бути чи ні велодоріжкам у Рівному поки що питання риторичне. Адже лише для завершення роботи над схемою велошляхів потрібно ще 76 тисяч 848 гривень. Про це повідомив під час сесії Рівнеради депутат,

Депутати зберуться 25 вересня

На сесії міськради Рівного вони розглянуть 73 питання.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

Олексій Губанов більше не депутат Рівнеради?

Про те, що екс-заступник голови облдержадміністрації, екс-голова фракції Партії регіонів у Рівнераді Олексій Губанов написав заяву про складання депутатських повноважень у міськвиконкомі говорять