Новости Ровно / Политика / Міський бюджет-2016 полегшив долю батькам дошкільнят

Міський бюджет-2016 полегшив долю батькам дошкільнят

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цього року в Рівному вперше профінансують додаткові освітні послуги.

З бюджету міста оплатять додатково 44 ставки для керівників гуртків, які розучують з дітьми в дитсадках англійську, займаються іншими дисциплінами, яких нема в обов'язкових програмах для дошкільників. Крім того міський бюджет профінансує харчування дітей у дитсадках у пропорціях 50 на 50, тобто половину грошей, а не 60 відсотків, як торік. платитимуть батьки, і стільки ж бюджет. При цьому збільшено норми харчування діток: у ясельних групах - з 10 до 16 гривень, а в середніх і молодших - з 14 до 20.
Тим часом безкоштовне харчування дітей молодших класів у школах перестало бути обов'язковим. Торік, нагадаємо, діток початкової школи харчували на 4 гривні. Практично це були чай і булка, зауважила з цього приводу на сесії Рівнеради заступник міського голови Галина Кульчинська. Тепер же, коли таке харчування відмінили, ввели зате повноцінні сніданки вартістю 10 гривень для дітей пільгових категорій. Їх повністю оплатить міський бюджет, а решті дітей запропонують при бажанні їх батьків харчування за батьківські кошти. При цьому варто знати, що коли раніше безкоштовні сніданки були передбачені для 10 тисяч школярів молодших класів, то тепер - для 1800 діток з багатодітних, малозабезпечених сімей, сиріт, напівсиріт...
Людмила МОШНЯГА
15 января 2016 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Бюджет 2016 – що нового?

11 січня відбулося об’єднане засідання бюджетної та комісії з розвитку місцевого самоврядування. На порядку денному лише одне запитання – бюджет 2016.

З нового року харчі в дитсадках подорожчають

Нове розпорядження міського голови «Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах» видане 9 листопада 2015 року.

Міський бюджет Рівного на 2015 рік прийняли

За бюджет проголосували 39 міських обранців із 40 присутніх на цю пору в сесійній залі.

На Рівненщині оздоровили майже 50 відсотків школярів

Послугами з оздоровлення та відпочинку цьогоріч охоплено майже 77 тисяч дітей шкільного віку. Це половина від загальної кількості школярів Рівненщини, повідомили в управлінні молоді та спорту ОДА.

Цьогоріч на Рівненщині всиновили 13 діток

За перше півріччя 2014 року в області всиновили 13 діток. До того ж у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу цьогоріч влаштовано 37 дітей.