Новости Ровно / Политика / Бюджет 2016 – що нового?

Бюджет 2016 – що нового?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
11 січня відбулося об’єднане засідання бюджетної та комісії з розвитку місцевого самоврядування. На порядку денному лише одне запитання – бюджет 2016.

Так за словами начальника управління бюджету та фінансів міста Рівного Віктора Шульги стало відомо, що загальна сума доходів становить 1 млрд. 483 млн. 391,06 тис. гривень.

Проект бюджету стверджувався за наступними принципами:

- Заробітна плата, враховуючи збільшення та залежно від галузі, в тому числі субвенційні заробітні плати.
- Енергоносії, згідно із натуральними показниками та коефіцієнтом росту.
- Харчування в школах та дитсадках, так згідно із проектом бюджету харчування отримуватимуть учні 1-4 класів, які відносяться виключно до пільгових категорій. Варто додати, що на сьогодні по школах Рівного налічується 1885 пільговиків. Що стосується дитсадків, то в них працюватиме система 50 на 50, себто половину коштів на харчування для дітлахів сплачуватимуть батьки.

Стало відомо, що при виділенні бюджетною комісією коштів, задля їх контролю назначатимуть головного розпорядника. Також в даному проекті передбачене повернення певної суми коштів в держбюджет, оскільки дохід міста Рівне перевищує середній рівень по Україні. На цьому бюджетну комісію не було закінчено, тому її продовження відбудеться вже завтра 12 січня.
11 января 2016 /
Источник: Андрій Петровський
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

З нового року харчі в дитсадках подорожчають

Нове розпорядження міського голови «Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах» видане 9 листопада 2015 року.

У 2014 році бюджет Рівного отримав понад 588 млн. грн. податків

Саме така сума сплачених податків та зборів надійшла до місцевого бюджету за 2014 рік.

Володимир Хомко: „Я вкотре заявляю, що основною проблемою, яка наразі турбу ...

Дефіцит міського бюджету столиці в 2014 році становитиме 1,7 млрд гривень. Про це заявив голова КМДА Віталій Кличко на засіданні Кабміну в середу, передають «Українські новини».

Платниками Рівного сплачено понад 240 млн. гривень податку на доходи фізич ...

За січень - вересень 2014 року місцевий бюджет отримав 240,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Ця сума складає понад 72,6 відсотків від загальної суми доходів місцевого бюджету, тому фахівці

Бюджет Рівного за 2013 рік перевиконали

Рівненським виробничникам заважають контрабандисти. Таке відкриття зробив начальник управління економіки Рівного на засіданні міськвиконкому. Нині на підприємствах міста фіксують спад виробництва,