Новости Ровно / Политика / У владі Рівного знову мова про корейців

У владі Рівного знову мова про корейців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутати міської ради при внесенні доповнень до міської програми соціально-економічного розвитку засперечалися, чи варто витрачати кошти на прилади GPS для 35 міських тролейбусів, якщо є підписана угода про наміри з корейською фірмою про впровадження електронного квитка.

Депутат Святослав Євтушенко зауважив, що та угода передбачає встановлення навігаторів за корейські гроші, то бюджетні в такому разі виділяти не потрібно. Йому заперечив міський голова Володимир Хомко. Він сказав, що корейська фірма хоча й схильна продовжувати переговори, та не має наміру в цих економічних умовах купувати для Рівного нові тролейбуси.

«А без нових тролейбусів вони нам нецікаві», – зауважив мер.

Зрештою депутати вирішили, що таки варто потратити виділені на минулій сесії 70 тисяч гривень на придбання приладів GPS для 35 тролейбусів.

Начальник управління транспорту міськвиконкому Віталій Миронюк запевнив, що це буде зроблено ще до кінця цього року. Також до 1 січня обладнають GPS-приладами 100 маршруток. А завершать цю роботу в першому кварталі наступного року. Таку перспективу намалював транспортний начальник. Тоді навігаторами оснастять ще 45 тролейбусів і 200 автобусів.
Людмила МОШНЯГА
16 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські тролейбуси обладнають GPS-навігаторами

35 рівненських тролейбусів – майже половина наявного парку –оснастять приладами GPS-навігації.

Сьогодні в Рівному презентують чотири польські тролейбуси

Сьогодні об 11 годині у Рівному на території ДКП „Рівнеелектроавтотранс” (вул. Данила Галицького, 23) відбудеться презентація та урочистий випуск на лінію чотирьох тролейбусів, які були закуплені в

У Рівному з’явиться 10 польських тролейбусів

Місту обійдуться вони у мільйон гривень.

Рівняни розраховуватимуться за проїзд у транспорті пластиковими картками?

Єдиний квиток для проїзду у всіх видах громадськго транспорту - цілком реальна для Рівного ідея. Іноземний інвестор готовий вкласти в цей проект 6 мільйонів доларів. Щоправда поки така угода чекає

У Рівному хочуть перетворення міського транспорту

Завтра у Рівному, 29 липня о 12:00 годині в конференц-залі готелю "Мир" відбудеться презентація-обговорення інвестиційної програми перетворення міського транспорту через систему "Єдиний квиток".