Новости Ровно / Политика / Рівненські студенти успішно «покерували» містом

Рівненські студенти успішно «покерували» містом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогоднішній День самоврядування став ще одним підтвердженням самостійності та свідомості молоді Рівного. 32-м учасникам акції «День з керманичами міста» вручили сертифікати про успішне стажування в управліннях та відділах міськвиконкому.

Сьогоднішній День самоврядування став ще одним підтвердженням самостійності та свідомості молоді Рівного. 32-м учасникам акції «День з керманичами міста» вручили сертифікати про успішне стажування в управліннях та відділах міськвиконкому.

3 грудня студенти рівненських вузів, а зокрема РДГУ, НУВГП, МЕГУ та Університету «Україна» плідно «попрацювали» поряд із рівненськими чиновниками. Сьогодні всі вони знову зібралися разом, щоб поділитися враженнями від побаченого й почутого.

– Я працювала з міським головою, – каже студентка РДГУ Анастасія Карпова. – День у нас був насправді дуже насиченим, я навіть побувала на сесії міської ради. А ще мене вразило, що Володимир Євгенович сам їздив контролювати роботу шляховиків, перевіряв як вкладається бруківка. Ніколи не думала, що міський голова особисто слідкує за всім цим.

Максим Волович , який навчається в МЕГУ, потрапив до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– Разом із працівниками центру я відвідував кризові сім’ї. Сказати, що мені це сподобалося не можу, але після отриманого досвіду починаєш переоцінювати своє життя, змінювати власну систему цінностей, – підкреслив Максим.

Заступник міського голови Галина Кульчинська з цікавістю вислухала всі враження. На її думку, такий досвід дійсно допомагає зрозуміти всі тонкощі роботи за дверима владних кабінетів.

– Можливо, отриманий досвід комусь допоможе у працевлаштуванні, можливо, підштовхне до якихось інших дій, – констатувала вона. – Коли ви занурюєтесь у той чи інший процес, то розумієте яка велика відповідальність лежить на чиновниках, наскільки непроста і відповідальна їх нібито формальна робота. Адже від оформлення документів, від тих чи інших рішень залежать долі тисяч рівнян. Спасибі вам, що були з нами і сподіваюся що наша зустріч на цьому не завершується.

Неля ЗАБОЛОТНА
08 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова приймав громадян разом із студентами

Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів традиційний прийом громадян. Проте цього разу він відрізнявся тим, що разом з очільником обласного центру у проблеми рівнян вникали й

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

У Рівному підсумують акцію «День з керманичами міста»

Сьогодні , 5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а, 3 поверх) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення

5 грудня у Рівному підсумують акції “День з керманичами міста”

5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення підсумків акції “День з

По два студенти на одне керівне крісло

Сьогодні в Рівному відбувся відбірковий тур акції «Один день з керманичами міста». Нагадаємо, ця акція приурочена до Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 листопада.