Рівненські студенти успішно «покерували» містом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогоднішній День самоврядування став ще одним підтвердженням самостійності та свідомості молоді Рівного. 32-м учасникам акції «День з керманичами міста» вручили сертифікати про успішне стажування в управліннях та відділах міськвиконкому.

Сьогоднішній День самоврядування став ще одним підтвердженням самостійності та свідомості молоді Рівного. 32-м учасникам акції «День з керманичами міста» вручили сертифікати про успішне стажування в управліннях та відділах міськвиконкому.

3 грудня студенти рівненських вузів, а зокрема РДГУ, НУВГП, МЕГУ та Університету «Україна» плідно «попрацювали» поряд із рівненськими чиновниками. Сьогодні всі вони знову зібралися разом, щоб поділитися враженнями від побаченого й почутого.

– Я працювала з міським головою, – каже студентка РДГУ Анастасія Карпова. – День у нас був насправді дуже насиченим, я навіть побувала на сесії міської ради. А ще мене вразило, що Володимир Євгенович сам їздив контролювати роботу шляховиків, перевіряв як вкладається бруківка. Ніколи не думала, що міський голова особисто слідкує за всім цим.

Максим Волович , який навчається в МЕГУ, потрапив до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– Разом із працівниками центру я відвідував кризові сім’ї. Сказати, що мені це сподобалося не можу, але після отриманого досвіду починаєш переоцінювати своє життя, змінювати власну систему цінностей, – підкреслив Максим.

Заступник міського голови Галина Кульчинська з цікавістю вислухала всі враження. На її думку, такий досвід дійсно допомагає зрозуміти всі тонкощі роботи за дверима владних кабінетів.

– Можливо, отриманий досвід комусь допоможе у працевлаштуванні, можливо, підштовхне до якихось інших дій, – констатувала вона. – Коли ви занурюєтесь у той чи інший процес, то розумієте яка велика відповідальність лежить на чиновниках, наскільки непроста і відповідальна їх нібито формальна робота. Адже від оформлення документів, від тих чи інших рішень залежать долі тисяч рівнян. Спасибі вам, що були з нами і сподіваюся що наша зустріч на цьому не завершується.

Неля ЗАБОЛОТНА
08 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова приймав громадян разом із студентами

Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів традиційний прийом громадян. Проте цього разу він відрізнявся тим, що разом з очільником обласного центру у проблеми рівнян вникали й

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

У Рівному підсумують акцію «День з керманичами міста»

Сьогодні , 5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а, 3 поверх) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення

5 грудня у Рівному підсумують акції “День з керманичами міста”

5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення підсумків акції “День з

По два студенти на одне керівне крісло

Сьогодні в Рівному відбувся відбірковий тур акції «Один день з керманичами міста». Нагадаємо, ця акція приурочена до Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 листопада.