Голову Рівненської облради "призначили" з Києва

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чутка про те, що Олег Ляшко домовився з Юлею Тимошенко про підтримку депутатами від «Батьківщини» на посаду голови облради радикала, досягла Рівного у вівторок. Тож учорашня поява в сесійній залі облради лідера Радикальної партії лише утвердила в думці, що диму без вогню не буває.

Що карта голови облради розігрувалась у столичних політичних кулуарах, стало зрозуміло одразу. На сесію облради завітали рівненські нардепи Вадим Сидорчук, Юрій Вознюк, Олександр Дехтярчук, Олег Осуховський, а пізніше ще й Володимир Парасюк. Ще до початку засідання подейкували, що й лідер БПП в області, голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков отримав вказівку з Києва підтримати на посаду голови ради радикала. За це, мовляв, «Солідарність» матиме місце першого заступника.

А згодом у залі в супроводі нардепа Андрія Лозового з’явився й лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Усі крапки над «і» було поставлено, коли після взятої депутатами від БПП «Солідарність» перерви депутат Олександр Корнійчук оголосив рішення своєї фракції: БПП не висуватиме свого представника на посаду голови облради, доки це питання вирішується кулуарно у Києві.

Проте виявилося, що всі заяви, звернення та виступи місцевих політиків виїденого яйця не варті, оскільки головою облради все ж таки обрали 33-річного помічника нардепа, а в минулому бізнесмена зі Здолбунова, радикала Володимира Ковальчука. За нього віддали голоси34 депутати, 15 проголосували проти, 14 утрималися, і один бюлетень був зіпсованим. Володимир Ковальчук був єдиним висунутим кандидатом на посаду голови облради.

Першим заступником голови Рівнеоблради депутати обрали Миколу Драганчука (ВО «Батьківщина», а заступником - Олексія Бучинського (ВО «Свобода»).

Ігор ПІДЛІСНИЙ
19 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

В кулуарах Ради побили Ляшка [ВІДЕО]

Народний депутат Олександр Шевченко вдарив лідера Радикальної партії Олега Ляшка в кулуарах Верховної Ради у четвер, 14 серпня.

Пішов з життя перший голова Рівненської обласної ради

Петро Куріянович Прищепа народився на Житомирщині 77 років тому, але все життя жив і працював в Рівненській області.

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і
Популярные новости