Новости Ровно / Политика / За результатами екзит-полу, Володимир Хомко втретє стає міським головою Рівного

За результатами екзит-полу, Володимир Хомко втретє стає міським головою Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Майже годину тому в Рівному закрилися виборчі дільниці. Поки що міська виборча комісія не оприлюднила остаточне число рівнян, які взяли участь у другому турі виборів міського голови Рівному.

Щоправда, вже стали відомими попередні результати на двох дільницях, які розташовані у лікарнях. На одній з них Володимир Хомко набрав 10 голосів, а Дмитро Якимець – 4, на іншій опоненти отримали відповідно - 6 і 1 голос.

Поки члени ДВК розпочали підрахунок голосів, телеканал «Ритм» оголосив результати екзит-полу, проведеного сьогодні на його замовлення.

Отож, представники Регіонального інституту соціальних досліджень на замовлення ТК «Ритм» проводили опитування рівнян, які виходили з виборчих дільниць, проголосувавши. Опитали загалом 1500 виборців на 30 дільницях Рівного у різні часові проміжки.

За результатами екзит-полу, Володимир Хомко набирає 64,7% голосів виборців, а Дмитро Якимець - 34,3%. Похибка, як зазначив керівник Регіонального інституту соціологічних досліджень Олександр Субот, становить близько 3,5%.


Людмила ДЕНДЮК
16 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На виборчі дільниці прийшло менше третини рівнян

У другому турі виборів міського голови Рівного взяли участь 31,22 відсотка виборців міста.

Уже очевидно, що другого туру виборів міського голови Рівного не минути

Зараз у міській виборчій комісії стоїть хмара людей, втомлених безсонною ніччю, і бажаючих якнайшвидше здати свої протоколи і ящики з бюлетенями. Під ранок члени ДВК, які приїхали «здаватися» у

У Рівному опрацювали 100% протоколів

Усі протоколи з виборчих дільниць округу №152 (м. Рівне) вже опрацювали, результати розміщені на сайті ЦВК http://www.cvk.gov.ua

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Оголосили офіційні результати виборів Президента

Отже, українці обрали Президентом Петра Олексійовича Порошенка.