Новости Ровно / Политика / Перевірте свої паспорти, щоб у день виборів не виникало непорозумінь

Перевірте свої паспорти, щоб у день виборів не виникало непорозумінь

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про це просить рівнян і всіх мешканців Рівненщини міграційна служба.

У зв’язку з проведенням виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня, міграційна служба Рівненщини закликає переглянути дійсність своїх документів.

Жителям області напередодні місцевих виборів слід уважно перевірити свій основний документ – паспорт громадянина України, аби він був у належному стані. А саме: чи вчасно здійснена вклейка фото при досягненні 25 і 45-річного віку, чи оформлено паспорт у зв’язку зі зміною прізвища, чи проставлене місце реєстрації. Якщо паспорт втрачений або зіпсований, необхідно терміново звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання для поновлення документів. Особам, які нещодавно прийняті до громадянства України рекомендовано не зволікати з отримання тимчасового посвідчення громадянина України.

У день виборів працівники міграційної служби чергуватимуть у всіх територіальних підрозділах УДМС України в Рівненській області, щоб громадяни мали змогу безперешкодно реалізувати своє виборче.

До дня виборів залишається ще декілька днів, тож спеціалісти міграційної служби закликають мешканців регіону уважно і відповідально віднестися до звернення. Адже належний стан документів – це запорука того, що виборець зможе проголосувати.

Прес-служба УДМС України в Рівненській області
20 октября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Перший в області біометричний паспорт отримав рівнянин

Григорій Довгополюк працює у міграційній службі. Він став «піддослідним кроликом» в системі запровадження біометричних паспортів на Рівненщині. Саме йому першому в області видали біометричний паспорт.

Рівненщина напередодні виборів: основні тенденції, порушення та можливі про ...

У п’ятницю, 24 жовтня об 11.00 в конференц-залі редакції газети «7 днів», що знаходиться за адресою: вул. Поштова, 2 (другий поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА

Бібліотека робитиме з рівнян свідомих виборців

6 жовтня о 16 годині в обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться перший вебінар з циклу «Бібліотеки і виборчий процес», присвяченого інформуванню мешканців Рівненщини про права виборців

Росіянка захотіла жити на Рівненщині

16 липня документ на постійне проживання в Україні отримала громадянка Російської Федерації Ніна Прокопівна.

Жителі Рівненщини масово виробляють закордонні паспорти

Через можливі ускладнення перетину кордону з Росією - мешканці області почали активно оформляти документ.
Популярные новости