Міський голова Володимир Хомко реалізовує «Дорожню карту реформ Рівного»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Для цього сьогодні за круглим столом він зустрівся з громадськими активістами, які запропонували на наступну сесію Рівнеради винести розгляд декількох реформ, які посприяють підвищенню рівня прозорості та публічності роботи міської влади.

Зокрема, активісти пропонують спростити внесення на розгляд Рівнеради місцевих ініціатив, зробити відвідування пленарних засідань для громадян вільним та розмістити на сайті Рівненської міської ради інформацію про бюджет міста, надходження до нього, видатки та інформацію про залишок коштів.

До слова, міський голова Рівного Володимир Хомко схвально поставився до згаданих пропозицій та вже на найближчій сесії Рівнеради поставить на голосування відповідні проекти рішень на розгляд депутатів.
09 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Сьогодні міський голова приймає громадян по особистим питанням

Як повідомили у відділі звернень громадян апарату Рівненської міської ради, сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко проводить плановий прийом 40-а громадян.

Міський голова Володимир Хомко після сесії Рівнеради дав оцінку бюджету-201 ...

– Помиляється той, хто думає, що цей бюджет прийнято абсолютно в новому форматі, – сказав Володимир Хомко, – на жаль, це не так.

Володимир Хомко: «Ми маємо погоджувати обмеження продажу спиртного з Києвом ...

Міський голова Рівного зауважив, що незважаючи на те, що в країні говорять про децентралізацію влади, Рівне має погоджувати заборону на торгівлю алкоголем вночі зі столицею.

Міський голова проголосував на своїй дільниці в ЗОШ № 6, як завжди о 8:00 р ...

Сьогодні рівно о восьмій годині ранку на свою виборчу дільницю, яка розмістилася в приміщенні ЗОШ № 6, прибув міський голова Рівного Володимир Хомко.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.
Популярные новости