Новости Ровно / Политика / На Рівненщині – новий начальник Держфінінспекції

На Рівненщині – новий начальник Держфінінспекції

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ним став Анатолій Карп’юк, який до цього працював начальником Луцької об’єднаної державної фінансової інспекції у Волинській області.

Сьогодні заступник голови Держфінінспекції України Михайло Диба преставив нового керівника його підлеглим.

Анатолій Карп’юк добре знає ревізорську роботу і Рівненський край зокрема, оскільки сам народився в місті Дубно і після закінчення Львівського лісотехнічного інституту свою трудову діяльність розпочав в Дубенському районному фінансовому відділі. Працював економістом, головним контролером-ревізором Міністерства фінансів по району. Потім був начальником контрольно-ревізійного відділу в Дубенському районі, першим заступником начальника Контрольно-ревізійного управління в Рівненській області.

Говорячи про свої плани, Анатолій Карп’юк зазначив, що роботи буде дуже багато.

– Але я впевнений, що разом нам вдасться досягти гарних результатів. Тим більше, що колектив для мене не є новим, з багатьма вже довелося попрацювати.

Любов Клекотка
28 июля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному введено новий тролейбусний маршрут — № 10

Він сполучає Мототрек з Ювілейним через Автовокзал. Особливість цього маршруту в тому, що тролейбус не заїжджає на РЗВА, а курсує прямо по вулиці Соборній.

Начальників повернули з пенсії на службу

Президент України Петро Порошенко підписав Укази про призначення начальником управління Служби безпеки України в Рівненській області Валерія Мечкала, а начальником управління СБУ в Тернопільській

У міліції Рівненщини — новий керівник

Начальником Управління МВС України у Рівненській області став підполковник міліції Сергій Максимов. Головного міліціонера Рівненщини представив начальник Департаменту кадрового забезпечення

Пішов з життя перший голова Рівненської обласної ради

Петро Куріянович Прищепа народився на Житомирщині 77 років тому, але все життя жив і працював в Рівненській області.

Сьогодні, 12 лютого, - річниця смерті екс-мера Рівного Віктора Чайки

12 лютого 2008 року у 67-річному віці помер колишній міський голова Рівного Віктор Чайка. Керуванню обласним центром він присвятив майже 20 років свого життя.
Популярные новости