Новости Ровно / Политика / Рівне може отримати фінансування на поводження з відходами від Європейського банку реконструкції і розвитку

Рівне може отримати фінансування на поводження з відходами від Європейського банку реконструкції і розвитку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Нова програма підтримки інвестицій у систему сталого розвитку поводження з побутовими відходами та їх переробки починає діяти в Україні. Як повідомив депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, який побував на презентації програми, її метою є збільшення обсягів збирання ТПВ та зміна пріоритетів управління відходами. Наприклад, варто не тільки зосереджувати увагу на зменшенні захоронення сміття, а й запобігати його утворенню, використовувати повторно, переробляти в нові матеріали.

За словами Святослава Євтушенка, це дозволить покращити систему управління твердими побутовими відходами та зменшити їх негативний вплив на довкілля і здоров’я. А також підвищить ресурсоефективность економіки Україні.

– Загальна мета проекту – виявлення інвестиційних можливостей та бар’єрів, які стоять на заваді покращенню системи управління твердими побутовими відходами в Україні. Передбачається, що проект матиме два етапи. Перший — розпочався у травні цього року та триватиме до листопада. Якщо на цьому етапі вдасться підтвердити інвестиційну привабливість галузі ТПВ в Україні, то проект перейде до 2 етапу, який має тривати вже до жовтня 2016 року. Фінансується проект багатостороннім донорським фондом ЄБРР-Україна для стабілізації та сталого розвитку. Він складається із внесків Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та США, а реалізується компанією Ramboll Denmark A/S, – розповів Святослав Євтушенко.

А також додав, що якщо проект буде реалізовано так, як планується, то і у Рівного є шанс отримати додаткове фінансування на поводження з відходами, що для міста дуже важливо.
27 июля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Більшість капітальних інвестицій припадає на будівельні підприємства

У січні–вересні 2014р. у розвиток економіки області суб’єктами господарювання за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 1559,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 31,9% менше, ніж за

Рівняни активно долучаються до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні»

Рівняни підтримують сортування і роздільний збір сміття у місті. Долучаються мешканці обласного центру й до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні», який організувала компанія «Санком-Рівне».

Офіційно відкрито Проект Твіннінг з розвитку земельних відносин в Україні

– Проект Твіннінг один з дієвих інструментів, запроваджених у рамках Європейської політики сусідства, сприяє зміцненню відносин між ЄС та Україною та прискоренню інтеграції нашої держави до

Контейнери невідомого походження з небезпечними відходами знайшли у Рівному

На деяких з них відсутнє маркування, на деяких містяться написи "отрута", "небезпечно". Поруч знаходяться фруктові дерева плодорозсаднику і посіви дикої коноплі.

Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє".