Новости Ровно / Политика / Волонтерка хоче покерувати містом

Волонтерка хоче покерувати містом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Координаторка волонтерської групи «Допомога армії – Рівне» Вікторія Шинкаренко несподівано для багатьох оголосила про своє рішення позмагатися за найвищу посаду в місті. Вона хоче сісти у крісло міського голови Рівного.

– Був Майдан, триває війна, але ніяких змін в тилу не відбувається, – заявила Вікторія Шинкаренко кореспондентам місцевих ЗМІ, яких із цього приводу запросила на брифінг. – Дістали різного роду люди, які вважають себе політиками, роблять популістські заяви, але насправді ніяких змін у державі не проводять. Військові, люди, які нам допомагають, кажуть мені: «Ви взяли на себе функцію держави допомагати забезпечувати армію, то чому не йдете у владу?» Тому я вирішила висунути свою кандидатуру на голову міста Рівного. Ми будемо старатися зробити, щоб щось було краще.

Що воно те «щось», Вікторія не конкретизувала. Грошей, які будуть зібрані на потреби армії, вона пообіцяла на вибори не витрачати. Хоча й джерел фінансування своєї передвиборчої агітації не назвала. Пояснила лише, що сподівається задіяти на свою агітацію волонтерів «ДАРу».

Кандидатці, що вирішила йти на вибори під волонтерським прапором, 37 років. Вона підприємець, займається міжнародними вантажними перевезеннями, має досвід торгівлі на ринку і вважає себе непоганим організатором.

Сергій СНІСАРЕНКО
24 июля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Волонтери збирають гроші на кровоспинний засіб

Два місяці тому група волонтерів «Допомога армії — Рівне» придбала партію кровоспинного препарату «Гемма» на 20 тисяч гривень. Про це повідомив координатор групи Юрій Дюг.

У Рівному стартувала благодійна лотерея "Допомога армії - Рівне"

Кожен, хто придбає благодійний квиток вартістю 30 гривень - отримає шанс виграти поїздку на двох до Кракова!

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.

У Рівному волонтери беруть на себе забезпечення бійців АТО

У Рівному волонтерський рух з допомоги солдатам набирає нових обертів. Так фонд "Скарбниця надії" та група "Допомога армії - Рівне" двічі на тиждень відправляє у зону АТО вантажівку з допомогою.

Рівненський підприємець зводить будинок для сім'ї загиблого героя "Небес ...

Рівнянин Микола Ревчук та його діти неодноразово їздили на Майдан. У розпал лютневих подій вони також були у столиці. Нині вдячні Богу, що усі залишились живі, відтак вирішили допомогти хоча б одній