Прокурор Рівненщини контролюватиме амністію майданівців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від 29.01.2014 у прокуратурі Рівненської області створена та діє робоча група.


Робочу групу очолив прокурор області Олександр Черепаха. До її складу увійшли заступники прокурора області, начальники структурних підрозділів управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області.


У межах компетенції органів прокуратури робочою групою забезпечується організація встановлення фактичного вчинення на території Рівненської області учасниками масових акцій протесту дій, передбачених цим Законом, а також виконання вимог щодо звільнення осіб від кримінальної відповідальності та покарання за вчинення правопорушень.


Зазначимо, що вказаний Закон вводиться у дію лише після того, як на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України буде розміщене повідомлення Генерального прокурора України про виконання всіх вимог Закону. А саме – про фактичне звільнення та розблокування учасниками масовий акцій протесту будівель та приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування як у місті Києві, так і в інших населених пунктах України, а також після розблокування транспортних комунікацій, вулиць, площ, провулків, бульварів тощо, окрім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.


У разі невиконання умов вказаного Закону будуть втрачені підстави та механізми звільнення від відповідальності осіб, які вчинили правопорушення.


У свою чергу органи прокуратури Рівненської області виконають усі можливі законні дії, аби прискорити процес гуманізації кримінального судочинства заради спокою у суспільстві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області

11 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Хто змусив заплатити "по боргам" підприємство у Рівному?

Рівне: За втручання прокуратури рівненське товариство сплатило 1,4 млн грн боргу за спожите тепло.

Рівненська Народна Рада опинилась поза законом

Рівненська прокуратура оскаржилаоскаржити в суді рішення Рівнеради пр законність Народної Ради.

Рівненська прокуратура оскаржує "майданні" рішення

Рівненський окружний адміністративний суд заборонив головам місцевих рад оприлюднювати 20 незаконних рішень органів місцевого самоврядування.

Прокуратура Рівного шукає боржників

Прокурори реагують на дії керівників підприємств, установ, організацій, які не виплачують працівникам зароблені кошти.

Вбивство... жертва жінка

На Рівненщині чоловік отримав термін 13 років за вбивство колишньої дружини.
Популярные новости