Президент звільнив головного рівненського СБУшника

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вчора побачив світ Указ Президента України Петра Порошенка «Про звільнення Валерія Мечкала з посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області». Нагадаємо, звільнили Валерія Мечкала з подачі вже колишнього голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка. А підставою послужила бездіяльність правоохоронних органів області у проблемі подолання нелегального видобутку бурштину.

Ольга ЛЕЛЮХ
24 июня 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міністр юстиції знову програв суд своєму підлеглому з Рівного

Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду скасовано наказ про звільнення та поновлено на посаді начальника головного управління юстиції в Рівненській області Данилюка Степана Івановича.

Президент видав Указ про посмертне відзначення рівнянина Миколи Карнаухова

Сьогодні побачив світ Президентський Указ про відзначення тих українців, які проявили особисту мужність у відстоюванні територіальної цілісності України та захисті державного суверенітету, вірність

Двоє рівнян відзначені державними нагородами з нагоди Дня соборності Україн ...

22 січня побачив світ Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня соборності України». У цьому документі є імена двох наших земляків.

Начальників повернули з пенсії на службу

Президент України Петро Порошенко підписав Укази про призначення начальником управління Служби безпеки України в Рівненській області Валерія Мечкала, а начальником управління СБУ в Тернопільській

Президент України звільнив трьох голів РДА

Президент України Петро Порошенко сьогодні підписав розпорядження про звільнення трьох голів РДА на Рівненщині.
Популярные новости