До органів соцзахисту Рівненщини надійшло понад 24 тисячі заяв на призначення субсидій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До 30 червня усі громадяни, котрі мають право на призначення субсидій, повинні отримати від органів соцзахисту відповідні повідомлення. Таке завдання поставив на нараді з керівниками районів заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

Як повідомили фахівці департаменту соцхахисту, в опалювальний період 2014-2015 років на обліку перебувало близько 33 тисяч отримувачів субсидій. Враховуючи ці справи та звернення, які надійшли з 1 травня здійснено аналіз призначень.

Так, наразі органи соціального захисту населення Рівненщини прийняли від громадян понад 24 тисячі заяв на призначення житлових субсидій за удосконаленим порядком. Понад 46 тисяч справ перебуває в опрацюванні – направлено запити до обласного управління Пенсійного фонду, Фіскальної служби, організацій надавачів послуг.

Найвищий показник призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг – у Кузнецовську, Володимирецькому, Здолбунівському, Демидівському, Костопільському районах та місті Рівне.

«Призначення субсидій – це одна з самих основних задач на сьогодні, тому голови райдержадміністрацій повинні особисто тримати на контролі питання призначення соціальних зобов’язань і соціальних пільг», – зазначив Олександр Савчук.

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА.
16 июня 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Майже 12 тис сімей у Рівному торік отримували субсидії на комуналку

У 2014р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 11753 сім’ям (93,8% загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями), що мешкають у Рівному.

Цьогоріч мешканцям області призначали менше субсидій

На Рівненщині у січні–листопаді 2014 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 24,7 тис. сім’ям, що становило 87,1% загальної кількості сімей, які

Зменшилася кількість отримувачів субсидій в області

На Рівненщині у січні–жовтні 2014р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 11,8 тис. сім’ям, що становило 87,2% загальної кількості сімей, які звернулися за

Із 1 жовтня субсидії рахують по-новому

У зв’язку із встановленням державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

Споживачі заборгували ПАТ «Рівнегаз» понад 25 мільйонів гривень

ПАТ «Рівнегаз» впродовж серпня відключило від газопостачання 355 боржників з метою недопущення подальшого зростання заборгованості споживачів за спожитий природний газ перед підприємством, що може
Популярные новости