Міністр юстиції знову програв суд своєму підлеглому з Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду скасовано наказ про звільнення та поновлено на посаді начальника головного управління юстиції в Рівненській області Данилюка Степана Івановича.

Про це повідомила у своїй сторінці у фейсбук Марина Лук’янова, котру минулого тижня черговий раз звільнили з посади начальника управління Державної виконавчої служби у Рівненській області.

«Для мене, як професійного юриста, ця подія має особливе значення – вона дає надію, що і Міністерство юстиції з часом буде поважати закон, не витиратиме ноги об права своїх працівників, зокрема, та кожного окремо взятого громадянина вцілому», прокоментувала цю подію вона.
13 июня 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Грузії каратимуть за участь у незаконних збройних формуваннях за кордоном

Участь на території іноземної держави в збройному формуванні, не передбаченому її законодавством, в цілях, що суперечать інтересам Грузії, каратиметься законом.

Призначено міжрайонних прокурорів

Наказами Генерального прокурора України від 20 листопада 2014 року призначено:

Під час другої хвилі люстрації перевірятимуть керівників органів юстиції Рі ...

Другий етап люстрації, який стартував з 10 листопада, торкнеться апарату Міністерства юстиції та його підрозділів. Перевіряти будуть у тому числі й керівників територіальних органів юстиції та їх

У Рівному відкриють ще один зал урочистих подій

У мешканців Рівненського району буде свій зал урочистих подій.

Рівненській пенсіонерці таки поновили право на житло

За втручання прокуратури Рівненської області судом поновлено право 72-річної мешканки м. Рівного на житло. Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян і держави
Популярные новости