Новости Ровно / Политика / Міський голова Рівного судитиметься з підприємцем через наклеп

Міський голова Рівного судитиметься з підприємцем через наклеп

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міський голова Рівного Володимир Хомко готує позов до суду щодо відшкодування йому моральної шкоди, яку завдав своїм наклепом підприємець Костянтин Лишенюк.

Щоправда, каже мер, позов він готує як приватна, а не посадова особа і вимагатиме відшкодувати чималу суму. Яку саме – поки що не розголошує.

Також Володимир Хомко додав, що готується ще і позов від міськвиконкому щодо ситуації навколо кафе “Домініус” у центральному парку міста.
10 июня 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні міський голова приймає громадян по особистим питанням

Як повідомили у відділі звернень громадян апарату Рівненської міської ради, сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко проводить плановий прийом 40-а громадян.

Сьогодні житлово-комунальна галузь Рівного отримала нового начальника

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко представив колективу управління ЖКГ міськвиконкому нового начальника – Ярослава Олександровича Сахнюка.

Сьогодні міський голова звітуватиме перед громадою міста

Сьогодні, 29 грудня, о 12 годині в сесійній залі Рівненської міської ради (вул. Поштова 2, 4-й поверх), відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова Рівного

Міський голова оприлюднив проект звіту за 2014 рік

Відповідно до пункту 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Рівного Володимир Хомко оприлюднив проект свого звіту за 2014 рік.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем
Популярные новости