Новости Ровно / Политика / У Рівному Громадська рада намагалася розібратися з законністю приватизації та штучного банкрутства радіозаводу

У Рівному Громадська рада намагалася розібратися з законністю приватизації та штучного банкрутства радіозаводу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Громадська рада, що працює при обласній держадміністрації зібралася сьогодні в кабінеті начальника обласного відділення Фонду держмайна, щоб запитати в посадовців, представників прокуратури і міліції, як могло статися, що рівненський радіозавод – колишній флагман радіотехнічної індустрії Радянського союзу – зник, мабуть вже назавжди, зі світової мапи промисловості.

За незалежності за був нарочито дешево оцінений і викуплений за якихось там 50 мільйонів гривень. Обладнання розпродали, а то й порізали і вивезили на металобрухт, а на протести трудового колективу та дрібних акціонерів ніхто не зважив.

Найбільше суперечок на засіданні точилося навколо ролі правоохоронців і прокуратури в тому, що особистості, що наживалися на щнищенні заводу, змогли не тільки реалізувати свій сценарій, але й уникнути покарання. Щоправда, представник прокуратури, пославшись на те, що наразі йде розслідування з двох справ стосовно радіозаводу й ніхто не вправі розкривати і коментувати факти і деталі досудового розслідування, запевнив, що все там начебто повинно бути за законом.

Цікаво, за яким законом могло відбутися під пильним оком правоохоронців дерибанічне перетворення: ось був завод – і ось нема заводу?

Єдине, що втішає в ситуації, це те, що нинішній начальник обласного фонду держмайна, упевнений, що тільки за умов прозорості й громадського контролю за кожним кроком у приватизації державних підприємств такого перетворення уже не зможе статися ніколи.

Сергій СНІСАРЕНКО
28 апреля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Підполковника міліції підозрюють в отриманні неправомірної вигоди

Працівниками прокуратури Рівненської області спільно зі співробітниками УСБУ в області затримано виконувача обов’язків начальника одного із райвідділів міліції під час одержання неправомірної вигоди

Через службову недбалість посадовців бюджети недоотримали понад 6 млн грн

Органами прокуратури Рівненської області встановлено істотні порушення вимог бюджетного законодавства та законів України, які регулюють містобудівну діяльність, у діях посадових осіб органів

Призначено покарання контрабандисту "прослушки"

У ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 1 ст. 201 КК (контрабанда спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) начальник відділу

На Рівненщині розпродали державного майна майже на 200 тисяч гривень

У першому квАрталі цього року Рівненське відділення Фонду держмайна отримало 193 тисячі гривень, продавши об’єкти державної власності.

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.
Популярные новости