Рівненські кладовища розширили

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цього року працівники спецкомбінату практично закінчили благоустрій нової, додаткової ділянки кладовища в Тинному. Так само і в Новому Дворі: стараннями спецкомбінату площу кладовища розширили практично на гектар і вже зробили благоустрій: асфальтовані доріжки, лавочки, колонка, добра огорожа. «Нове», найбільше в Рівному кладовище, розширили аж на чотири з половиною гектари.

Напередодні і відразу після Пасхи, у Провідну неділю, на радоницю, у поминальні дні, рівнян на кладовищах точно більше, ніж на центральному майдані.

– Цього року на кладовищі все прибрали, побілили, завезли чорнозем, пісочок, є вода. Спасибі, що потурбувалися.., – ділиться враженнями вісімдесятирічна Тамара Василівна, у якої на цвинтарі «Грабник» похований брат.

Жінка навідується на цю могилку часто: прибере, помолиться, поставить квіти братові й до братської могили розстріляних військовополонених.

– Отут моя бабуся, братик, вся рідня… – Надія Йосипівна живе поблизу Дубенського кладовища, то бачить, скільки сил докладено робітниками, аби підтримати порядок. – Якщо так і далі будуть доглядати, то дуже добре…

– Хороше помічають швидше, ніж недоліки. То скільки всього довелось зробити навесні, щоб ми почули від рівнян, яких зустріли в поминальні дні, на адресу комунальників лише подяки? – спитали ми Миколу Володька, директора спецкомбінату, підприємства, яке опікується всіма кладовищами і меморіалами в нашому місті.

– До поминальної неділі працівники спецкомбінату на кладовищах прибирали, фарбували-білили огорожі, вирубували чагарники, все поправляли і вивозили сміття практично від досвіту до темна і без вихідних, – розповів про роботу свого підприємства Микола Миколайович.

Цього року до Провідної неділі працівники спецком­бінату практично закінчили благоустрій нової, додаткової ділянки кладовища в Тинному. Так само і в Новому Дворі. Цього року стараннями спецкомбінату площу кладовища в цьому мікрорайоні розширили прак­тично на гектар і вже зробили благоустрій. «Нове», найбільше в Рівному кладовище, розширили аж на чотири з половиною гектари. Відтак, тут і роботи більше: нові ділянки від дороги вже огородили, до них проклали труби. Підрядники – шляховики з Рівненського ШЕУ – десь через місяць закінчать асфальтувати нові алеї.

…До «Нового» на Провідну неділю маршрутки, як завжди, ішли одна за одною. Море людей і море квітів.

Рівняни вміють шанувати пам’ять і бути вдячними. Так має бути. А от чи часто дякуємо ми робітникам спецкомбі­нату, чи помічаємо їхні старання? Чи згадуємо про них тільки тоді, коли щось не так?

Сергій СНІСАРЕНКО
24 апреля 2015 /
Источник: http://7d.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Екологи і церковники закликають не приносити на могили штучні квіти

«Принесіть померлим молитву, а не сміття!» – прямим текстом закликає церква. «Вироби з поліпропілену забруднюють навколишнє середовище!» – вторять екологи. Натомість кладовища поповнюються все новими

Міський голова Володимир Хомко після сесії Рівнеради дав оцінку бюджету-201 ...

– Помиляється той, хто думає, що цей бюджет прийнято абсолютно в новому форматі, – сказав Володимир Хомко, – на жаль, це не так.

У неділю Рівне відзначить свій 731-й День народження

Яким прийшло наше місто до цього дня, що в ньому змінилося та відбулося за той рік, що минув від попереднього свята, про це ми розпитували першу особу Рівного – міського голову Володимира Хомка.

Триває благоустрій вулиці 16 липня

У Рівному завершилися роботи з вимощування тротуару бруківкою на вулиці 16 липня зі сторони Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

Сьогодні о 9:00 відбулося вшанування пам’яті жертв війни в Україні

У неділю, 22 червня у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни о 9:00 годині ранку на „Алеї героїв” військового меморіального кладовища „Дубенське” відбудеться вшанування пам’яті загиблих у ІІ
Популярные новости